BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Lifestyle

Konsiderohen si më besniket, me këto shenja të Horoskopit do të keni një marrëdhënie perfekte

Konsiderohen si më besniket, me këto shenja të Horoskopit do

Nëse po kërkoni një partner tek i cili mund të mbështeteni dhe të besoni, horoskopi mund t’ju ndihmojë për këtë. Shenjat e mëposhtme konsiderohen si më besniket, sipas astrologëve.

Këta persona njihen për personalitete të qëndrueshme, të arsyeshme dhe të fortë. Kanë nevojë për saktësi në mënyrë që të përparojnë. Virgjëreshat funksionojnë më mirë me rutinën. Ata jo vetëm që janë të mirë për të realizuar plane, por janë një nga partnerët më të besueshëm në një marrëdhënie.

Shpesh mund të dëgjoni se ai është dembel, por kur angazhohet për diçka, asgjë nuk mund ta largojë atë nga detyrat e tij. Pjesëtarët e kësaj shenje janë shumë besnikë. Kur bëhet fjalë për një lidhje, ata do t’ju përkushtohen deri në vdekje. Ata preferojnë rehatinë dhe sigurinë sesa emocionet, gjë që flet edhe më shumë në favor të besueshmërisë së tyre si partnerë.

Bricjapi merr përgjegjësinë në një nivel të lartë. Thjesht nuk mund të mohohet që Bricjapët janë të besueshëm deri në thelb. A do t’ju lërë të bllokuar një Bricjap edhe nëse ai është duke bërë diçka tjetër? Në asnjë mënyrë! Nëse makina juaj prishet gjatë rrugës, ai do t’ju ndihmojë. Bricjapët janë partnerë që nuk do t’ju zhgënjejnë kurrë.

Kur bëhet fjalë për besueshmërinë, këta persona rrallëherë zhgënjejnë. Për këta persona asgjë nuk është më e rëndësishme se ruajtja e stabilitetit dhe ekuilibrit dhe kjo vlen edhe për marrëdhëniet e tyre të dashurisë. Peshoret nuk janë të lumtur nëse njerëzit rreth tyre nuk janë të lumtur.

Mund të mbështeteni gjithmonë te një Peshore nëse keni nevojë për dikë që t’ju dëgjojë, sepse ata janë gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar.