BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës shqiptare: Duam kandidatë të pastër në zgjedhje, boll me shitblerje votash, të korruptuarit janë kërcënim për sigurinë e SHBA

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës
x

Lifestyle

Kot lodheni! As mos u mundoni t’i mashtroni, këto janë 3 shenjat më të zgjuara të Horoskopit

Kot lodheni! As mos u mundoni t’i mashtroni, këto janë 3 shenjat

As mos u mundoni të manipuloni këto shenja pasi janë shumë të zgjuara dhe kanë një intuitë shumë të zhvilluar.

Binjakët

Që në moshë të re, Binjakët u pëlqen të eksplorojnë dhe të pyesin. Nga natyra janë shumë kureshtarë ndaj interesohen për shumë gjëra nga fusha të ndryshme, ndonëse më së shpeshti janë të prirur drejt artit. Ata janë shumë inteligjentë dhe rrethohen gjithmonë nga njerëz me të cilët mund të zhvillojnë biseda konstruktive. Ata kërkojnë një partner inteligjent me të cilin mund të flasin për gjithçka.

Akrepi

Asnjë shenjë horoskopi nuk është aq perceptuese dhe intuitive sa Akrepi. Nuk ka pothuajse asgjë që vështrimi i tyre depërtues dhe shqisa e gjashtë nuk mund të depërtojë. Ata gjithmonë përpiqen të shikojnë nën sipërfaqe dhe të shohin kuptimin e vërtetë. Mos u mundoni t’i manipuloni sepse janë ata që e bëjnë këtë dhe ata mund të thyejnë lehtësisht qëllimet e njerëzve të tjerë.

Shigjetari

Personat me natyrë kurioze kanë gjithmonë nevojë të dinë më shumë dhe shpesh veprojnë në mënyrë joserioze. Megjithatë, ata janë shumë perceptues dhe dinë ta vlerësojnë mirë situatën. Ata janë shumë social. Nuk është problem për ta të fitojnë simpatinë që në momentin e parë kur gjenden në një shoqëri të re dhe të gjykojnë mirë se çfarë lloj personi janë. Në mesin e Shigjetarit ka shumë shkencëtarë, dhe matematika dhe shkencat natyrore në përgjithësi janë pika e tyre e fortë. Ata pëlqejnë të investojnë në veten dhe intelektin e tyre gjatë gjithë jetës së tyre.