BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Lifestyle

Kot lodheni! As mos u mundoni t’i mashtroni, këto janë 3 shenjat më të zgjuara të Horoskopit

Kot lodheni! As mos u mundoni t’i mashtroni, këto janë 3 shenjat

As mos u mundoni të manipuloni këto shenja pasi janë shumë të zgjuara dhe kanë një intuitë shumë të zhvilluar.

Binjakët

Që në moshë të re, Binjakët u pëlqen të eksplorojnë dhe të pyesin. Nga natyra janë shumë kureshtarë ndaj interesohen për shumë gjëra nga fusha të ndryshme, ndonëse më së shpeshti janë të prirur drejt artit. Ata janë shumë inteligjentë dhe rrethohen gjithmonë nga njerëz me të cilët mund të zhvillojnë biseda konstruktive. Ata kërkojnë një partner inteligjent me të cilin mund të flasin për gjithçka.

Akrepi

Asnjë shenjë horoskopi nuk është aq perceptuese dhe intuitive sa Akrepi. Nuk ka pothuajse asgjë që vështrimi i tyre depërtues dhe shqisa e gjashtë nuk mund të depërtojë. Ata gjithmonë përpiqen të shikojnë nën sipërfaqe dhe të shohin kuptimin e vërtetë. Mos u mundoni t’i manipuloni sepse janë ata që e bëjnë këtë dhe ata mund të thyejnë lehtësisht qëllimet e njerëzve të tjerë.

Shigjetari

Personat me natyrë kurioze kanë gjithmonë nevojë të dinë më shumë dhe shpesh veprojnë në mënyrë joserioze. Megjithatë, ata janë shumë perceptues dhe dinë ta vlerësojnë mirë situatën. Ata janë shumë social. Nuk është problem për ta të fitojnë simpatinë që në momentin e parë kur gjenden në një shoqëri të re dhe të gjykojnë mirë se çfarë lloj personi janë. Në mesin e Shigjetarit ka shumë shkencëtarë, dhe matematika dhe shkencat natyrore në përgjithësi janë pika e tyre e fortë. Ata pëlqejnë të investojnë në veten dhe intelektin e tyre gjatë gjithë jetës së tyre.