BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

Kot lodheni! Këto shenja horoskopi nuk i marrin kurrë parasysh sugjerimet tuaja

Kot lodheni! Këto shenja horoskopi nuk i marrin kurrë parasysh

Bricjapi

Bricjapët krenohen me aftësinë e tyre për të arritur përsosmërinë. Ata nuk mund të ndalojnë së krahasuari veten me të gjithë. Ata e kanë të vështirë të pranojnë se mund të kenë gabim dhe se dikush tjetër mund të ketë të drejtë, veçanërisht në punë. Nëse dikush përpiqet t’u japë atyre këshilla për jetën, ata mund të bëhen nervoz dhe të shqetësuar.

Dashi

Dashi është një shenjë dominuese dhe agresive. Dashi nuk i intereson se çfarë mendoni ju, veçanërisht kur bëhet fjalë për diçka që ata do të bëjnë. Ata kanë një kuptim të kufizuar të aspekteve më të thella të jetës. Ata duken si shumë të ashpër me të tjerët, sepse besojnë në të qenit të cekët dhe të hapur dhe jo gjithmonë i marrin parasysh sugjerimet e të afërmve të tyre.

Demi

Zakonisht janë gjaknxehtë dhe tërbohen lehtësisht, ndaj nuk duan të shqetësohen nga mendimet e të tjerëve. Kokëfortësia e Demit është e njohur dhe shtrihet pothuajse në çdo aspekt të jetës së tyre. Ata nuk do të kërkojnë mendimet e njerëzve të tjerë, sepse pasi të vendosin idetë e tyre në punë, ata nuk mund t’i ndryshojnë ato. Ata përbuzin çdo këshillë të pakërkuar që u jepet.