BREAKING NEWS

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi askush nuk pranonte të më kandidonte!

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi
x

Lifestyle

Kreu marrëdhënie intime me qenin dhe filmoi aktin, 24-vjeçarja e pëson keq

Kreu marrëdhënie intime me qenin dhe filmoi aktin, 24-vjeçarja

Celina Ann Cabrera është një 24 vjeçare, e cila është akuzuar se ka kryer marrëdhënie seksuale me një qen dhe e ka filmuar këtë akt.

E reja, që është edhe e martuar, u arrestua në Shreveport në Louisiana dhe është akuzuar për krim kundër natyrës.

Ajo është një punonjëse e strehimores “Caddo Parish Animal Shelter”, ndërsa nuk është bërë e qartë nëse kjo akuzë lidhet me ndonjë kafshë që ndodhej nën kujdesine  saj.

Në pranga ka përfunduar edhe një ish punonjës i kësaj strehe, Talioterro Thomas Jr, pasi policia dyshon se ai ka filmuar këtë akt mes qenit dhe punonjëses.

Sipas ligjit të shtetit të Louisiana në SHBA, për këtë akuzë merret një dënim maksimal prej 5 vitesh. Veprat penale për të cilat ajo dënohet janë “ndërzim të panatyrshëm trupor të një qenie njerëzore me një kafshë” dhe “krim kundër natyrës”.