Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kreu marrëdhënie seksuale me nxënësin, mësuesja i habit të gjithë me deklaratën e saj në gjykatë: Ishte mjaftueshëm i rritur për të…

Postuar: 14/09/2019 - 19:15

Mësuesja e një shkolle të mesme në Kentucky të SHBA është dënuar pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie me një nxënës 17-vjeçar.

Gjatë seancës në gjykatë, mësuesja, e martuar  dhe nënë e dy fëmijëve, në mbrojtje të vetes, ka thënë se nxënësi i saj ishte mjaftueshëm i rritur për ta kundërshtuar nëse nuk do të donte të kryente marrëdhënie me të.

Ajo ka pranuar se ka kryer marrëdhënie me nxënësin në ambientet e shkollës, por thekson se gjithçka ka ndodhur duke pasur edhe miratimin e djaloshit.

“Kemi kryer marrëdhënie në  ambientet e shkollës rreth tetë herë, por edhe ai ishte dakord, në të kundërt mund të më kishte kundërshtuar”, ka thënë ajo.

Haley Reed, 37-vjeçe, rezulton e akuzuar edhe për përdhunim. Ajo u arrestua ën ditën e fundit të shkollës, ndërsa ishte drejtori i shkollës ai që kishte njoftuar policinë, pasi kishte zbuluar marrëdhënien e mësues me të miturin.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:17

Astrologët shprehen se femrat që i përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit, konsiderohen si idealet.

Gaforrja

Postuar: 14/10/2019 - 17:25

Ishin mbledhur për të përcjellë për në banesën e fundit, efektivi i Forcave të Mbrojtjes në Irlan

Postuar: 13/10/2019 - 15:27

Astrologët thonë se personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk e

Postuar: 12/10/2019 - 22:03

Të dielën e fundit të muajit, akrepat e orës do të kthehen përsëri një orë prapa.Në fundjavën e f