BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Lifestyle

“Kristi është shumë sensual, të çmend me shikim”/ Kiara sqaron deklaratat brenda BBVip që trazuan publikun

“Kristi është shumë sensual, të çmend me

Sot në Fan Club ku e ftuar ishte e eleminuara e prime-it të djeshëm, Kiara, u dha një klip mbi marrëdhënien e afërt që kjo e fundit kishte me Kristin dhe deklaratat që kanë bërë shpesh publikun të dyshojë.

“Kristi është shumë sensual, të çmend me shikim,” kjo ishte një nga deklaratat e bëra nga Kiara në shtëpi për Kristin.

E pyetur në Fan Club ajo tha: “Çfarë dramash, nuk e di. Është qesharake se si vijnë reagimet pas një situate të tillë. Për atë punë, shumë banorë janë komentuar për të tilla gjëra e janë anashkaluar. Kristi është si vëlla i vogël. E ngacmojmë të gjithë dhe ka ato reagimet e lezetshme,” tha Kiara.