Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ku dreqin jam? Këtu është shumë errësirë, a është prifti aty?”, shokohen të gjithë, i vdekuri ‘flet’ teksa po e varrosnin

Postuar: 14/10/2019 - 17:25

Ishin mbledhur për të përcjellë për në banesën e fundit, efektivi i Forcave të Mbrojtjes në Irlandë, Shay Bradley i ka shokuar të gjithë. Ndërsa njerëzit shikonin arkivolin duke u varrosur, ata filluan të dëgjonin një zë i cili mesa duket vinte nga brenda tij.

Ku dreqin jam? Ku më keni futur? Ku ndodhem? Këtu është shumë errësirë, a është prifti aty? Më lini të dal! Më lini të iki!

Të ftuarit më pas kuptuan që ishte zëri i veteranit, i cili vdiq në 8 tetor pas një sëmundje të rëndë e cila e kishe zënë prej shumë kohësh.

Veterani mesa duket kishte bërë një regjistrim paraprak, dhe të tërë të ftuarit shpërthyen në të qeshura. Ideja e tij për regjistrimin,  ishte që askush mos të qante në varrimin e tij,  përkundrazi të qeshnin e ta kujtonin ate gjithmonë me lumturi dhe gëzim./ Burimi:Mirror

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 16:13

Një djalë pesë vjeçar u mbajt nga prindërit e tij në një kafaz maceje dhe më pas është djegur për vdekje.

Postuar: 14/11/2019 - 15:27

Një burri në Kinë i është verbëruar përkohësisht njëri sy, pasi ka luajtur gjatë gjithë natës në

Postuar: 14/11/2019 - 10:26

Simbolet figurative mund të tregojnë shumë për ne dhe kjo është një metodë që e përdorin dhe ps

Postuar: 13/11/2019 - 20:03

Një baba në Nevada të Shteteve të Bashkuara ka vrarë djalin e tij pasi nuk e përballonte dot fakt

Postuar: 13/11/2019 - 15:45

Ju ndoshta keni tashmë vendet tuaja të preferuara të fshehjes, por a janë ato sa më të sigurta si

Postuar: 13/11/2019 - 15:40

Një i ri u arrestua nga karabinierët në Montecorvino Pugliano, në provincën e Salerno, Itali me a