BREAKING NEWS

U arrestua nga policia në flagrancë, 35-vjeçari tenton të arratiset nga Komisariati i Shkodrës (DETAJE)

U arrestua nga policia në flagrancë, 35-vjeçari tenton të
x

Lifestyle

“Ku dreqin jam? Këtu është shumë errësirë, a është prifti aty?”, shokohen të gjithë, i vdekuri ‘flet’ teksa po e varrosnin

“Ku dreqin jam? Këtu është shumë errësirë, a

Ishin mbledhur për të përcjellë për në banesën e fundit, efektivi i Forcave të Mbrojtjes në Irlandë, Shay Bradley i ka shokuar të gjithë. Ndërsa njerëzit shikonin arkivolin duke u varrosur, ata filluan të dëgjonin një zë i cili mesa duket vinte nga brenda tij.

Ku dreqin jam? Ku më keni futur? Ku ndodhem? Këtu është shumë errësirë, a është prifti aty? Më lini të dal! Më lini të iki!

Të ftuarit më pas kuptuan që ishte zëri i veteranit, i cili vdiq në 8 tetor pas një sëmundje të rëndë e cila e kishe zënë prej shumë kohësh.

Veterani mesa duket kishte bërë një regjistrim paraprak, dhe të tërë të ftuarit shpërthyen në të qeshura. Ideja e tij për regjistrimin,  ishte që askush mos të qante në varrimin e tij,  përkundrazi të qeshnin e ta kujtonin ate gjithmonë me lumturi dhe gëzim./ Burimi:Mirror