BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e fundit, 594 raste të reja me Covid, shërohen 984 qytetarë

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt Tiranës, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt
x
BREAKING NEWS

U raportua se vrau veten, policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën

U raportua se vrau veten,  policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën
x
BREAKING NEWS

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit
x
BREAKING NEWS

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit të oficerit të policisë në Lezhë bën aktin e rëndë

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit
x
BREAKING NEWS

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është mjekja e njohur që zë vendin e tij (EMRI)

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është
x
BREAKING NEWS

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me nënkomisarin e vrarë, Shefi i Krimeve në Policinë Lezhë jep detajet për ngjarjen tragjike: Po kërkonim të arrestonim dikë tjetër që kishte plagosur më herët... (EMRI)

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me
x
BREAKING NEWS

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon menjëherë Yuri Kim

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon
x

Lifestyle

Ku e gjeni veten juve? Mos tentoni shumë, këto shenja nuk do përputhen asnjëherë si çift

Ku e gjeni veten juve? Mos tentoni shumë, këto shenja nuk do

Peshorja me Bricjapin; Peshorja është një shenjë shoqërore që pëlqen të shoqërohet me shumë njerëz. Bricjapi, nga ana tjetër, është një shenjë më e vetmuar që preferon qetësinë e shtëpisë. Këto dy shenja nuk përshtaten në mënyrë të përsosur së bashku.

Dashi me Gaforren; Dashi është një shenjë shumë ekstroverte që pëlqen të shkojë në ahengje dhe të takojë njerëz. Gaforrja  është një shenjë  që nuk afrohet lehtë me persona që sapo ka takuar dhe në përgjithësi 'lufton' për të shprehur ndjenjat dhe për të treguar simpatitë që ka.
 
Demi me Ujorin; Demi është një person që i pëlqen marrëdhëniet serioze dhe nuk dëshiron të luajë majtas dhe djathtas me situata të padobishme. Ujori nga ana tjetër preferon të jetojë aventura dhe eksperienca para se të vendoset në një marrëdhënie të vetme.