BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Lifestyle

Kuiz/A mund ta gjeni Babagjyshin në më pak se 23 sekonda në peizazhin me dëborë?

Kuiz/A mund ta gjeni Babagjyshin në më pak se 23 sekonda në

Krishtlindjet, sidomos këtë vit, janë një kohë ideale për të larguar mendjen nga shumë shqetësime qoftë edhe për pak kohë.

Një enigmë e re ka qarkulluar ditët e fundit në internet dhe padyshim që synon më të mirën, më të shpejtën dhe të vëmendshmen. Sigurisht që është në humor Krishtlindjesh dhe është krijuar nga ekipi britanik ‘Ripe Caravans’ të cilët janë të specializuar në këtë lloj puzzle.

E gjeni dot Babagjyshin?

I pari nga kuizet me vizuale të veçanta paraqet Babagjyshin në një peizazh me dëborë. Sipas britanikëve, rekordi për gjetjen e tij është 23 sekonda, a mund ta gjeni?

Nëse jeni duke luftuar dhe keni nevojë për ndihmë, atëherë hidhni një vështrim më të afërt në këndin e poshtëm djathtas.

Akoma? Koka e tij del nga një derë.

Përgjigja e kuizit: