BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Lifestyle

Kujde me shpenzimet, ja kush janë dy shenjat e e horoskopiut që do kenë probleme financiare këtë sezon

Kujde me shpenzimet, ja kush janë dy shenjat e e horoskopiut që do

Dy sezon për disa shenja të zodiakut do të jetë shumë e mirë ndërsa për disa të tjera do të ketë shumë vështirësi.

Në veçanti, yjet parashikojnë gjëra të papritura veçanërisht në sektorin financiar për 2 shenjat e mëposhtme të horoskopit.

Zbulojini se cilët janë:

Binjakët

Hidhni hapa të vegjël dhe lëvizje shumë të kujdesshme dhe kushtojini vëmendje fjalëve që u përcillni të tjerëve sepse mund të ndodhin keqkuptime. Çdo gabim apo ekzagjerim i juaji në çdo fushë dhe veçanërisht në atë financiar mund t’ju kushtojë dhe t’ju krijojë probleme më të mëdha në të ardhmen e afërt.

Bricjapi

Çështje të ndryshme do t’ju shqetësojnë në periudhën e ardhshme dhe mbi të gjitha ato profesionale. Disa lëvizje të gabuara do t’ju çojnë në një rrugë pa krye dhe do t’ju duhet të vendosni nëse do të “paguani” për të shmangur më të keqen apo do të hiqni dorë për të kërkuar diçka të re. Në çdo rast, prania e Hënës është në një pozicion miqësor për ju dhe do t’ju lehtësojë disi.

Ndërkaq, me ardhjen e vjeshtës, vjen edhe dëshira për të gjetur një partner ku mund të ndani ditët e ftohta e duke biseduar teksa jeni duke pirë një çaj të ngrohtë me njëri-tjetrin. Sipas parashikuesve këto janë disa nga shenjat e zodiakut që do të gjejnë dashurinë këtë vjeshtë.