BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Lifestyle

KUJDES! Ditët e para të shkurtit do të sjellin përmbysje të madhe në jetën e këtyre shenjave të Horoskopit

KUJDES! Ditët e para të shkurtit do të sjellin përmbysje

Këtë vit, fluksi i Mërkurit retrogradë në muajt e parë mund të bëjë që disa shenja të përballen me ndryshime të mëdha të rëdnësishme. Disa ndryshime do të hasen në mjedisin familjar dhe të punës, ndërsa të tjera do ta kthejnë jetën e tyre të dashurisë përmbys.

Sipas yjeve, ndryshime të mëdha do të vijnë për 3 shenja horoskopi. E para, është sigurisht shenja e Ujorit që do të pësojë përmbysje në dashuri. Siç e dimë të gjithë, kjo shenjë e do lirinë dhe ndonjëherë mund ta ketë të vështirë të angazhohet për një marrëdhënie të qëndrueshme. Por kur bie vërtet në dashuri, i jep gjithçka partnerit.

Ditët në vijim do të jenë thelbësore për të lindurit në shenjën e Ujorit. Ata që sapo janë njohur me një person do të kuptojnë nëse është i duhuri apo jo. Kush po jeton një marrëdhënie të komplikuar do të gjejë forcën t’i vendosë pikën muhabetit.

Të dytit në listë janë Peshqit. Kjo shenjë është shumë ëndërrimtare dhe ndonjëherë gabon duke e idealizuar partnerin. Në ditët në vijim, të lindurit e kësaj shenje do të hapin sytë ndaj një situate të caktuar që nuk i ka lënë të jetojnë të qetë prej disa kohësh. Pas zhgënjimeve të panumërta, dashuria e vërtetë mund të trokasë në derën e tyre.

Në këtë listë gjejmë edhe Demin. Kjo shenjë është jashtëzakonisht besnike dhe e pjekur në dashuri. Më në fund, beqarët e kësaj shenje do të mund ta gjejnë shpirtin e tyre binjak. Në ditët në vijim ata do të kenë një takim vërtet të rëndësishëm. Nuk duhet ta humbasin këtë mundësi.