BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Lifestyle

“Kujdes, do iu manipulojnë”, Meri Shehu del me paralajmërimin e rëndësishëm për këtë shenjë të horoskopit

“Kujdes, do iu manipulojnë”, Meri Shehu del me

Astrologe Meri njofton se me ndikimin e tij Urani përmbys çdo gjë e quhet e qëndrueshme. Ka 10 vjet qe kërkon të mos gjejmë zgjidhjen e lehtë apo të volitshme sepse e bukura argëtimi dhe joshja na pret diku tjetër me ndryshme.

Dashi

Duhet sot ne ceshtjet ekonomike te mos josheni nga momenti i magjishem apo realiteti qe ju ofrojne. Dicka si prapaskene ekziston. Po keshtu edhe ne jeten personale

Demi

Ne jeten personale sot keni nje takim me nje person qe ju mbaj per disa kohe duke ju mbushur mendjen se eshte varianti me i mire per ju. Thjesht do ju magjeps

Binjaket

Nje ndryshim pune do ju fus ne nje mendim te erret duke dashur te merreni me dicka qe sjell fitime, por qe ju fut ne ujra te panjohura. Do merrni nje risk personal pune apo jete personale

Gaforrja

Nje ndryshim drejtimi apo orientimi ne lidhje me qellimet tuaja do ju nxjerr ne nje det me stuhi nga e cila do shpetoni me veshtiresi. Po varet si do ta trajtoni vendin e ri

Luani

Do ju ofrojne nje pozicion pune ku do ndjeheni se eshte si nje varke shpetimi ne rastin me te mire dhe ne rastin me te keq do ta cilesoni si ndryshimin e jetes

Virgjeresha

Do bini ne duar te huaja edhe fizikisht si person por edhe profesionalisht si shfrytezim. Do jeni pak a shume si objekt argetimi per dike me njohje te madhe

Peshorja

Sot Dielli ne shenjen tuaj dhe do shkelqej per ju dhe ndoshta jeta do marri nje drejim te ri qe nuk e prisnit. Ne disa raste do jete drejtim i mire ne disa raste katastrof

Akrepi

Njerzit perball jush do tentojne te bejne nje kryengritje e cila ne fakt do t'i hedhi ne krahet e dikujt qe do t'i manipuloj deri ne thelb. Duhet ta kuptoni qe kjo s'ka te beje me ju. Ata zgjodhen rrugen e tyre

Shigjetari

Ne lidhje me punen do kaloni nje rrezik te madh deri ne humbjen e saj apo te ndonje bashkepuntori qe ju e kishit per zemer. Gjithsesi dikush do interesohet per ju. Urojme te dali per mire

Bricjapi

Ne dashuri do gjeni nje liman te ri por jo te sigurt. Ka mundsi t'ju nxjerre nga realiteti por do ju shpetoj nga mbytja. E mira eshte se duhet te vendosni vete te ktheheni ne realitet

Ujori

Nje shpartallim i cuditshem i planeve tuaja por nje perralle e re e cila ju fut ne boten e saj perrallore dhe ju fal mireqenie te madhe dhe dashuri por do jete gjithcka nje magjepsje e bukur

Peshqit

Do ta pranoni dhe sapunin per djath mjafton te mendoni se jeni ju ata qe keni fituar ne lidhje me nje marredhenie personale dhe po shijoni lirine me kusht me nje person tjeter apo joshje ilegale.