BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh më”, Monika Kryemadhi kapet keq me Klodiana Lalën: Mos bëni zhurmuesin, ik shko në..

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh
x

Lifestyle

Kujdes, do zbulohet një lidhje e fshehtë. Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Kujdes, do zbulohet një lidhje e fshehtë. Meri paralajmëron

Dashi
Nje ceshtje ekonomike mund te gjej zgjidhje, por ne jeten erotike sot ka nje problem te madh!

Demi
Nje lidhje e fshehte juaja mund te zbulohet dhe te ndjeheni te pasigurt ne ecurine e jetes private!

Binjaket
Nje pune e re fillon ne mendjen tuaj. Po keshtu edhe nostalgjia per nje lidhje erotike te bllokuar!

Gaforrja
Ju jeni ne nje moment ku do kerkoni nje terren te sigurt per te shprehur ndjenjat dhe qellimet tuaja! Keni nje problem ne ceshtje te rendesishme te se ardhmes!

Luani
Do shperdoroni ndjenjen dhe nje propozim qe do ju vij do ta shperdoroni duke mos i dhene rendesi sidomos nga dikush qe ju shpreh dashurine!

Virgjeresha
Nje humbje ekonomike e cuditshme do ju kthej gjerat permbys dhe nje humbje shprese ne nje lidhje pasionante qe do ju lere per dike tjeter!

Peshorja
Vetem njerezit e afert te familjes do ju mbeten si garanci qe dikush ju do! Pasi dita do tregoj qe ne disa raste te gjithe jane kunder jush!

Akrepi
Ju duhet nje nivel me i sigurt bashkepunimi qe te arrini te keni luksin te beni gjerat e bukura ne jeten tuaj pa menduar per pasojat!

Shigjetari
Do ndeshni nje problem ne jeten erotike. Nje pune e re do ju jap siguri por nderkohe ju duhet nje mbeshtetje ekonomike!

Bricjapi
Dikush i afert dhe i sigurt ne jeten tuaj do tregoj qe nuk ishte aspak i tille! Do humbni nje pjese te pasurise tuaj!

Ujori
Me ju dita do sillet mire pasi ju keni armen e duhur per te perballur pasojat e nje pabesie ekonomike!

Peshqit
Nje humbje ne ceshtjet ekonomike do vij bashke me nje pasiguri dhe humbje ne nje lidhje erotike!