BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Lifestyle

Kujdes! Gjëja e parë që shihni në foto do të zbulojë një tipar të rëndësishëm të karakterit tuaj

Kujdes! Gjëja e parë që shihni në foto do të

Një test personaliteti fton përdoruesit e TikTok të zbulojnë tiparet e tyre të karakterit duke përdorur një iluzion optik dhe shumë prej tyre janë hutuar nga saktësia e rezultateve deri më tani. Sfida vjen nga entuziastja e lojërave të trurit Mia Jilin, e cila është bërë e njohur me analizat e saj.

Në një postim të fundit në TikTok, entuziastja e lojërave të trurit Miya Yin krijoi një iluzion optik interesant për përdoruesit. Ka dy figura në të, dhe në varësi të asaj që vini re së pari, mund të bëni një supozim për disa tipare të personalitetit.

Shikoni foton dhe lexoni shpjegimet.

 Sirena

Nëse keni parë një sirenë për herë të parë, atëherë ju jeni një person bujar dhe falës. Ju jeni gjithmonë gati për t’u dhënë një dorë ndihmëse dhe një shpatull për të qarë njerëzve të tjerë.
Duke vënë nevojat e njerëzve të tjerë përpara tuajave, shpesh përfundoni duke shtypur veten tuaj të vërtetë dhe nevojat tuaja.
Do të bëni gjithçka për t’i bërë të tjerët të lumtur, por për shkak të kësaj ju vetë shpesh jeni të rraskapitur.

Neptuni

Nëse keni vënë re fillimisht figurën e Neptunit, veprimet e njerëzve të tjerë me shumë mundësi do t’ju mërzitin shpejt dhe lehtë.
Ju pëlqen që gjërat të ndodhin në një mënyrë të caktuar dhe ju pëlqen rregulli dhe qëndrueshmëria, prandaj nuk mund t’i duroni zakonet e këqija të njerëzve të tjerë. Nëse dikush ha me gojë hapur, i lë gjërat të çrregullta ose flet shumë me zë të lartë, kjo ju mërzit.