BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

"Kujdes, keni rrugë me pengesa", yjet bëjnë parashikimin e rrezikshëm për ju

"Kujdes, keni rrugë me pengesa", yjet bëjnë

Dashi

Të premten dëshira juaj për aventura, për të eksploruar horizonte të reja dhe për t’u zhytur në zbulime të reja është në kulmin e saj në këto orë të shtatorit, pasi në këtë ditë niveli juaj i energjisë do të jetë në maksimum. Por e gjithë kjo nuk do të mjaftojë për ta bërë këtë të premte optimale.

Demi

Të premten rruga që keni ndërmarrë paraqet disa pengesa, shëndeti është ndoshta sektori më i pasigurt në këtë periudhë të vitit. Mos u shqetësoni, por kujdesuni më mirë për veten. Edhe në dashuri gjërat nuk po shkojnë mirë, përkundrazi ka konflikte brenda çiftit.

Binjakët

Të premten aftësia juaj për t’u përshtatur dhe shpirti juaj aventurier duket se ju mungojnë. Ka diçka që ju pengon të jeni iniciativë, niveli juaj i energjisë është relativisht i ulët. Mos u shqetësoni për këtë, fati është në rritje dhe kjo mund të jetë koha e duhur për të ndërmarrë atë hap të guximshëm që keni menduar prej kohësh.

Gaforrja

Të premten në këtë periudhë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit, por në përgjithësi nuk janë as aq keq, është çështje durimi për të pritur ditë më të mira. Në dashuri ka probleme për të zgjidhur dhe nuk duket se zgjidhjet janë aq afër.

Luani

Të premten jo gjithçka po shkon ashtu siç duhet. Ju keni energji të madhe, megjithatë shëndeti juaj mund t’ju bëjë disa mashtrime. Në dashuri gjithçka shkon mirë, në këtë front nuk ka probleme.

Virgjëresha

Të premten ka disa probleme në fushën financiare, këto janë pengesa dhe ngjarje të papritura, megjithatë do arrini të menaxhoni gjithçka në mënyrën më të mirë. Në dashuri ka vend për përmirësim, mund të bëni më shumë.

Peshorja

Të premten ju po kaloni një fazë ulje-ngritjesh, por nuk ka asgjë për t’u frikësuar. Qëndroni të qetë dhe qëndroni gjithmonë në rrugën e duhur. Në dashuri mund të ndiheni pak konfuz, por është diçka e përkohshme, qetësia do të kthehet së shpejti. Për sa i përket punës, do t’ju duhet të bëni më shumë përpjekje.

Akrepi

Të premten po kaloni një periudhë me fat, duke lundruar me erën në shpinë. Fryma juaj e aventurës është padyshim e lartë, nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë tani. Puna po ecën shumë mirë. Në dashuri pothuajse çdo gjë del si duhet.

Shigjetari

Të premten po pyesni veten se përse gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Jeni të rrëmbyer nga shpirti juaj aventurier, por duhet të jeni të kujdesshëm sepse mund t’i vendosni financat në krizë.

Bricjapi

Të premten nuk ka stabilitet për ju në këtë moment. Në dashuri gjithçka shkon normalisht, asgjë e jashtëzakonshme, ne kemi rënë paksa në rutinë, ndoshta duhet një tronditje herë pas here për të rigjallëruar marrëdhënien. Për sa i përket punës, gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit dhe as financat tuaja nuk janë aq të qëndrueshme.

Ujori

Të premten ju po shkoni drejt një periudhe ulje-ngritjesh. Niveli i përputhshmërisë me të tjerët është i lartë. Në punë duhet të jeni më të vëmendshëm dhe të përqendruar. Dashuria premton mirë, nuk ka probleme të veçanta në horizont, përkundrazi duhet të kujdeseni për ekuilibrin tuaj të brendshëm.

Peshqit

Të premten aftësia juaj për t’u përshtatur dhe emocionuese janë në plan të parë. Fati nuk është në anën tuaj, ju keni pasur prova për këtë, por kjo nuk duhet t’ju dekurajojë. Dashuria po shkon mjaft mirë.