BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

KUJDES, këto 3 shenjat e Horoskopit mund t’ju tradhtojnë shumë lehtë

KUJDES, këto 3 shenjat e Horoskopit mund t’ju tradhtojnë

Edhe nëse nuk kënaqen duke pasur vëmendjen dhe admirimin e vetëm një personi, apo sepse vazhdimisht kanë nevojë për aventura të reja dhe mërziten nga të njëjtat gjëra, ka shumë arsye që mund t’i çojnë 3 shenjat e mëposhtme drejt një pabesie dhe tradhtie.

Luani

E do vëmendjen dhe do të bëjë gjithçka për ta marrë atë. Kështu vetëm nga një person nuk i mjafton. Ai vazhdimisht dëshiron të ndiejë se është protagonisti dhe personi që të gjithë e admirojnë. Nga nevoja, është shumë më e lehtë për ta që të kërkojnë një partner/apo mik tjetër nëse ndihen sado pak të lënë pas dore. Gjithashtu duke qenë mjaft të aftë për të fshehur atë që duan, shanset janë që nuk do të kuptoni asgjë.

Shigjetari

Shigjetarët janë njerëz shumë ekspresivë. Ata janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për ju për sa kohë që ju i trajtoni mirë. Megjithatë, nëse sjellja juaj ndaj tyre ndryshon, ata do t’ju lënë lehtësisht. Përveç kësaj, ata janë të prirur të rrëmbehen nga situata që i emocionojnë, pasi janë ndjekës të fjalës së urtë “i huaji është gjithmonë më interesant”. Ata janë njerëzit që jetojnë momentin dhe nxiten nga dëshira e tyre për kënaqësi. Kur jeni me një Shigjetar, gjëja më e mirë për të bërë është të përpiqeni vazhdimisht të përmirësoni marrëdhënien tuaj me të.

Peshqit

Ata drejtohen nga Neptuni, planeti i lidhur me ëndrrat dhe krijimtarinë. Sigurisht, ekziston ana tjetër e Neptunit, e cila shoqërohet si me mashtrimin, ashtu edhe me iluzionin. Peshqit mund të tërhiqen lehtësisht nga fantazitë e tyre, duke e bindur veten se një marrëdhënie e dyfishtë është në fakt produkt i një lidhjeje madhështore, karmike. Natyrisht, kjo ekziston vetëm në imagjinatën e tyre, megjithatë ata mund të përfshihen aq shumë në një lidhje dashurie sa të përfundojnë të humbur në një gjendje emocionale të krijuar nga vetë ata.