BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Lifestyle

“Kujdes kjo shenjë horoskopi”/ Paralajmëron Meri Shehu: Një i afërm po ju thur një prapaskenë

“Kujdes kjo shenjë horoskopi”/ Paralajmëron Meri Shehu:

Dashi

Ju duhet nje ballafaqim familjar sot qe te merni disa vendime te rendesishme. Dashuria po jep energji te pakontrrolluar.

Demi


Nje takim sot ne nje rruge apo nje mesazh ju le pa fryme. Xhelozia ne kulm ju terbon.

Binjaket

Nje ballafaqim ekonomik ju tregon qe ka gjera qe mund te dalin kunder jush dhe te krijojne nje situate te lodhshme.


Gaforrja

Nje perballje ne cift sot do jete percaktuese per lidhjen apo nivelin e perfaqesimit ne pergjithesi.

Luani

E sigurt qe sot nje femer kerkon t’ju nxjerr jashte loje ne lidhje me punen dhe ndikimin tuaj.

Virgjeresha

Edhe ju nje femer ju ka hapur lufte te fshehte por qe i ka shtrire tentakulat deri aty ku se prisni.

Peshorja

Per ju nje moment shume i veshtire percakton rolin tuaj ose humbjen tuaj ne karriere apo ne nje raport te rendesishem.

Akrepi

Ju duhet nje lajm nga dikush nga jashte apo mbeshtetje ekonomike. Nje i afert po ju thurr nje prapaskene.

Shigjetari

Dikush po ju perdor ne emer te lirise suaj apo nje pune te rendesishme qe ju ka afruar. Kujdes ca ju premtohet.

Bricjapi

Per ju dita ka nje surprize te kendshme po qe ju mund ta refuzoni vet ose ta prishni.

Ujori

Sot nje rendesi te vecante ka nje deshire per nje ndryshim ne pamje apo ne pune. Ndjeheni si te bllokuar.

Peshqit

Per ju dita ka shune romance por ka edhe dhune, pasion, zoterues. Kujdes xhelozia mund te prish momentin. Uthulla e forte prish enen e vet.