BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Kujdes me lekët, këto shenja të horoskopit do të kenë një ditë të vështirë në sektorin financiar

Kujdes me lekët, këto shenja të horoskopit do të kenë

Sot është dita e parë e marsit dhe disa shenja të Horoskopit do të kenë një muaj mjaft të vështirë.

Në veçanti, shtatë shenjat e Horoskopit do kenë vështirësi në sektorin financiar, pasi do të dalin disa shpenzime dhe mund të merren hua për t’ia dalë mbanë. Kështu që jini shumë të kujdesshëm dhe mos humbisni.

Disa detaje të shenjave që do kenë një mars të vështirë:

DASHI

Marsi do të ketë trazira financiare për Dashin e lindur në dhjetëditëshin e dytë. Prandaj ka nevojë për shumë vëmendje dhe menaxhim të duhur nga data 19 deri më 22 mars. Me Hënën e Plotë tek Virgjëresha gjërat do ndërlikohen, por do të duhet të përqendroheni te qëllimi juaj.

DEMI

Për Demit që kanë lindur në fund të dekadës së 2-të dhe fillimit të 3-të, Saturni do t’ju vështirësojë mjaft në mars! Për financat do ketë presione, ndërsa edhe biznesi juaj do vihet në provë. Duhet shumë kujdes rreth datës 28 mars. Për ju që keni lindur nga data 1 deri në 3 maj, mos rrezikoni financiarisht dhe shmangni investimet sepse nga data 19 deri në 22 mars do të ketë ulje-ngritje financiare.

GAFORRJA

Për Gaforret e lindura në fund të dekadës së 2-të dhe fillimit të dekadës së 3-të, Marsi do të jetë i vështirë për portofolin tuaj. Ndaj tregohuni të kujdesshëm dhe të matur gjatë gjithë muajit dhe shmangni mbeturinat e panevojshme.

VIRGJËRESHA

Hëna e Plotë që do të ndodhë më 18/3 në shenjën tuaj të Horoskopit dhe do të sjellë ulje-ngritje në jetën tuaj. Një nga fushat më të prekura janë financat dhe duhet të shmangni blerjet e kota. Megjithatë do të vijnë disa sugjerime të mira, por mund të kenë kurthe.

PESHORJA

Për Peshoren, Marsi do të jetë një nga muajt më të vështirë. Mos shpenzoni në mënyrë të pamatur, pasi mund t’ju duhet edhe të merrni hua për t’ia dalë mbanë deri në fund të muajit. Peshorja e dhjetëditëshit të dytë do të ndjejë presion të veçantë.

AKREPI

Marsi do të jetë i vështirë për Akrepat e lindur në fund të dekadës së dytë dhe fillimit të dekadës së tretë. Mund të ketë shpenzime të papritura që do t’ju nxjerrin jashtë buxhetit, ndaj kushtojini vëmendje çështjeve financiare që lidhen me nevojat e familjes dhe shtëpisë tuaj.

BRICJAPI

Nëse jeni një nga Bricjapët e lindur në fund të dekadës së 2-të dhe fillimit të dekadës së 3-të, Marsi do të jetë mjaft i vështirë për ju! Duhet të jeni shumë të kujdesshëm rreth datës 28 mars sepse do të vijnë shpenzime të papritura dhe me shumë mundësi tashmë ju kanë mbetur pa para ndaj do t’ju duhet të merrni hua.