BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Lifestyle

“Kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet”/ Java nis me Mërkurin retrogradë, ja si do të ndikojë te shenjat e horoskopit.

“Kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet”/ Java nis me

Java nis me Mërkurin retrogradë dhe këto shenja horoskopi duhet të keni kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet:

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin dhe do të keni një atmosferë pasionante. Ju mund të lidheni me dikë veçanërisht energjik dhe të gjallë.

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, duke frymëzuar një atmosferë të ngrohtë dhe të ëmbël në shtëpi. Mund të eksplorohet një qasje e re ndaj një situate në jetën tuaj personale.

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund të jetë një shenjë e mirë për komunikim. Diskutimet marrin shpejtësi, por mbani mend se Mërkuri është retrogradë, kështu që detajet mund të ripunohen në ditët në vijim.

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të shënojë sukses financiar. Mund të ndodhin ndryshime emocionuese në jetën tuaj shoqërore.

Hëna në shenjën tuaj lidhet me Marsin, duke frymëzuar një energji produktive për komunikim. Mund të shkëmbehen ide energjike.

Sot ka të bëjë vetëm me realizimin e ëndrrave tuaja pasi Hëna lidhet me Marsin. Priten zhvillime emocionuese.

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, gjë që mund të jetë një shenjë shumë e mirë për jetën tuaj shoqërore. Ju mund të lidheni me një turmë njerëzish tërheqës dhe të talentuar. Mund të rilidheni me një mik që ju intereson shumë.

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin, duke ju gjetur të frymëzuar për të ndjekur një ëndërr. Ju mund të ndiheni shumë të lidhur me intuitën tuaj në këtë kohë dhe njerëzit mund të frymëzohen edhe nga krijimtaria juaj.

Mund të shfaqen mundësi emocionuese ndërsa Hëna përballet me planetin tuaj sundues Jupiterin. Mërkuri është retrogradë dhe planet mund të ngatërrohen, ndaj mbajini gjërat fleksibël.

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të krijojë një atmosferë veçanërisht pasionante. Kjo është një kohë e fuqishme për të diskutuar ndjenjat, dëshirat dhe vlerat.

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund t’ju gjejë ju dhe një partner duke eksploruar një diskutim emocionues. Mërkuri retrogradë do të thotë që komunikimi ecën ngadalë.

Hëna përputhet me Jupiterin, duke frymëzuar një atmosferë shumë të ngarkuar për komunikim. Mbani planet tuaja fleksibël, pasi Mërkuri retrogradë mund të nënkuptojë që planet të ngatërrohen ose të vonohen.