BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Lifestyle

Kujdes! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Çështjet ekonomike do kthehen në një konflikt, probleme dhe në jetën personale

Kujdes! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë:

Dashi
Do ju rikthehet nje ceshtje e nje pune qe duket sikur po ju hap perseri probleme dhe qe duhet zgjidhur, mundesisht pa konflikt. Nje person ju pengon ne jeten personale duke ju provokuar keq.

Demi
Rikthehen disa ceshtje familjare te pazgjidhura qe i late pezull para dy muajsh. Keto tashme kthehen pak ne dhimbje koke pasi duhet te zgjidhen dhe sqarohen.

Binjaket
Nuk mund te kete ecje perpara po nuk u preket nga mbrapa apo nga ceshtje qe nuk i keni cuar deri ne fund megjithese mund te jene te vogla ne dukje por te medha per egoizmin.

Gaforrja
Asgje e mire nuk duket sot ne horizont pasi ceshtjet ekonomike do kthehen ne nje konflikt apo ashpersi qe do ju trazoj edhe vijushmerine ne jeten personale.

Luani
Nje perballje e drejteperdrjete ju del sot perpara. Keni fatin qe keni Marsin akoma ne shenjen tuaj por kjo mund te merret edhe si nje guxim i tepruar per momentin.

Virgjeresha
Sot zhvillohet nje parapskene e zjarrte ne lidhje me punen dhe gjerat tuaja personale. Do ishte mire ti rrinit larg gjerave qe ju komplikojne sidomos nje e fshehte. Sa te kaloj ky moment.

Peshorja
Kalimi i Jupiterit te kundert ne Ujor ju rikthen edhe nje here vemendjen ne nje problem ne lidhjen tuaj personale. Ky problem mund te behet acarues dhe konfliktual.

Akrepi
Nje rruge e hapur nga te dy anet konfliktin e ka ne mes. Ky konflikt do jete nje perballje me mundesite e reja qe keni dhe pengesat e vjetra.

Shigjetari
Sot konkretisht mund te duket qe i keni hipur kalit se prapthi dhe duhet te rregulloni pozicionin dhe qellimet tuaj. Ne te kundert asgje e mire nuk del.

Bricjapi
Pasigurite e brendshme mund te shkaktojne nje reagim disi te sforcuar dhe nervoz tuajin ne nje ceshtje te rendesishme dhe delikate ne marrdhenie ekonomike dhe shkembime me te tjeret.

Ujori
Jupietri rikthehet ne shenjen tuaj dhe ju takon aty ku ju la para dy muajsh. E mbani mend cfare ceshtjesh kishit para jush qe nuk i kishit sqaruar ??

Peshqit
Jupiteri iku nga shenja juaj duke ju lene nje shije se cfare do ndodh pas disa muajsh dhe vitin tjeter. Kjo duhet t’ju beje te pergatitur dhe te vemendshem.