BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Lifestyle

Kujdes! Meri Shehu paralajmëron këto shenja të horoskopit: Përgatituni për më të keqen

Kujdes! Meri Shehu paralajmëron këto shenja të horoskopit:

Dashi

Nga sot duhet te jeni te vemendshem ne cdo lloj marrveshje apo kontrate qe duhet te beni Mosmarrveshjet ne cift do kene mundesi te sqarohen Rikthehen probleme nga e kaluara tek parneri apo partnerja juaj

Ceshtje te punes qe nuk jane zgjidhur si duhet apo ju kane ngaterruar ne cdo aktivitet tuajin ,tashme ka ardhur momenti te sqarohen dhe te rregullohen Kujdes te mos filloni nje pune te re tani apo nje trajtim mjeksot pa qene te sigurt

Binjaket

Do doni te sqaroni pozicionin tuaj ne lidhje me jeten erotike apo me nje marrdhenie sentimentale Diku keni gabuar por tashme do ju jepet prape mundesia te sqaroheni

Gaforrja

Ceshtje te familjes dhe te karrieres vijne dhe komplikohen kete periudhe nga gabimet qe keni bere me vendimet tuaja Nje ceshtje shtepie pasurie apo ngaterrese me te afermit duhet tani te sqarohet

Luani

Ne fushen e komunikimit ,udhetimeve dhe shkrimeve do keni pasoja dhe keqkuptime te cilat do ju frenojne disi ne planet tuaja Shikoni me kujdes menyrat e komunikimit dhe hedhjen e firmave ne nje marrveshje apo dokument

Virgjeresha

Jeni ne nje moment ku duhet te beni pak mbrapa ne lidhje me ceshtjet ekonomike dhe ofertat qe keni marre kohet e fundit Keni gabuar diku apo ju kane bere nje te padrejte e cila duhet te rregullohet

Peshorja

Personalisht ndjehni konfuz ne kete periudhe Ju duket qe cdo gje qe beni e thoni sikur nuk perparon dhe nuk merret seriozisht Keni nevoj te sqaroni pozicionin tuaj ne marrdhenie me te tjeret por edhe qellimet tuaja

Akrepi

Keni shume dyshime brenda vetes ne lidhje me nje person qe ndikon ne jeten tuaj ne menyre te padukshme por qe ju ka kapur per briresh dike te afert dhe e manipulon

Shigjetari

Keni krjuar nje figur jo shume te kendshme kohet e fundit me sjelljet tuaja ne shoqeri duke e bere emrin tuaj te lakohet jo me shume pozitivitet Ju bie detyre te sqaroni pozicionin tuaj dhe te mos ngaterroni te tjeret me thashetheme

Bricjapi

Perballja me dike qe ju ka deformuar rrugen ne lidhje me punen dhe karrieren tuaj tashme ka ardhur ne momentin e duhur Por ne fakt keni bere edhe ju disa veprime te gabuara te cilat jane perdorur kundra jush

Ujori

E ardhmja kekron nje fushpamje me te qarte te rruges qe doni te ndiqni Per momentin e keni shume te ngaterruar rrugen perpara dhe neper kthesa te cilat nuk mund ti parashikoni Keshtu qe mos i jepni gaz kuturu

Peshqit

Asnjehere nuk mund te dini se cfarre kane planifikuar kunder jush ne lidhje me nje ceshtje personale dhe ekonomike Do keni nje ngaterese e cila ju vjen nga nje gabim qe keni bere me dike te afert te familjes Ky person do ju dali kundra apo do ju krijoj probleme