BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Kujdes mos u besoni! Këto tre shenja të horoskopit nuk dinë të mbajnë sekrete

Kujdes mos u besoni! Këto tre shenja të horoskopit nuk dinë

Jo të gjithë mund t’i ruajnë sekretet. Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme dallohen mes tyre.

Peshqit

Këta janë njerëz inteligjentë. Ata e dinë se kur dhe si mund ta bëjnë punën e tyre. Edhe pse ata bëjnë miq të mirë, nuk është gjithmonë mirë t’u besosh Peshqve. Arsyeja? Kur të vijë koha, ata nuk do të kenë problem t’i zbulojnë dikujt sekretin tuaj. Shumicën e kohës Peshqit janë të fiksuar pas vetes dhe nëse është e nevojshme, nuk do të kenë problem të zgjedhin veten në vend të dikujt tjetër. Pra, herën tjetër që do t’i besoni Peshqve, mund të prisni të papriturën.

Shigjetari

Këta janë njerëz që e duan argëtimin dhe entuziazmin. Kënaqësia dhe argëtimi i tyre mbetet prioritet për ta shumicën e kohës. Nëse ata kalojnë mirë me ju, gjithçka është në rregull, por nëse gjërat shkojnë keq mes jush, nuk duhet të prisni që ata të ruajnë besimin tuaj. Ata mendojnë: “Nëse bëni mirë, e mira do të kthehet tek ju”.

Luani
Luanët janë njerëz të relaksuar dhe të gëzuar. Ata janë miq të mirë dhe është mirë t’i kesh me vete.Ata sigurisht nuk do të thyejnë besimin e dikujt derisa çmimi i dinjitetit të tyre dhe/ose dinjiteti i familjes së tyre të vihet në rrezik. Ndaj është më mirë të keni parasysh dhe të keni kujdes se çfarë i thoni Luanit.