BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Lifestyle

Kujdes shëndetin! Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Ndryshime të papritura në jetën tuaj 

Kujdes shëndetin! Meri Shehu ndez alarmin për këtë

Meri Shehu ka bërë parashikimin e shenjave të horoskopit dhe për të mësuar më tepër se çfarë do ndodhë saktësisht me secilën prej tyre.

Dashi

Nje ndjesi qe gjithçka po fluturon rreth jush por ju nuk po kapni dot asgje, do ju pushtojë ne diten e sotme. Jeta po ju kurdis nje loje nervash dhe mundesish.

Demi

Nje deshire per ndryshim ju ka pushtuar dhe megjithese situatat nuk jane te favorshme do merrni nje vendim per ndryshime ne jeten tuaj si shtepi, pamje apo pune.

Binjaket

Psikologjikisht jeni te ngateruar dhe ka mundesi ti perzieni te miren me te keqen bashke duke mos e bere diferencen. Çdo gje që mendoni se duket si fillon e si mbaron por proçesi i brendshem nuk ju jep interes.

Gaforrja

Asnje plan nuk po shkon sot siç e kishit menduar dhe normalisht do ndodheni perballë surprizave te pakendshme ne disa rastem, ne ekonomi.

Luani

Do tentoni te nxirrni plotesisht jashte jetes suaj nje femer qe ju duket se po ju prish planet ne menyren si eshte ngjeshur pas jush. Kujdes shendetin dhe nje ndryshim pune.

Virgjeresha

Ju ka kapur nje ndjesi qe nuk po kontrolloni dot asgje dhe se keni probleme me planin tuaj suprem ne lidhje me te ardhmen tuaj. Keni te drejte por ketu do duket si do futeni ne boten e re tuajen e cila ju tregon qellimisht rrugen me te shemtuar.

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Keni nevoj te shpertheni diku por me ne fund do shpertheni tek gjerat qe mendoni se i keni merituar dhe mund te beni ç’te doni. Por kujdes, asgje nuk eshte e sigurt qe te vini bast!

Akrepi

Ju duhet nje ndryshim ne bashkpunime, por ne nje kohe ku asgje nuk eshte e qendrueshme nuk ju jep asnje kenaqesi asnje ndryshim qe ju duket i tepert

Shigjetaret

Per ju puna dhe perditshmeria kane nje modernizim ku ju keni dale jashte kontureve dhe nuk jeni brenda por jashte asaj qe duhet te ishit brenda: Nje meteor qe nuk dihet ku do bjere dhe çfare do prishë.

Bricjapi

Per ju nje njohje e re apo thashethemet e nje femre do trondisin jeten tuaj erotike e cila ka kohe qe nuk po gjen qetesi dhe stabilitet

Ujori

Ju presin lajme te reja dhe te papritura që vijne ne lidhje me shtepine dhe ndryshimet qe do ndodhin aty. Ndoshta kjo dite ju sjell pengesa ne plane

Peshqit

Nje rruge qe do merrni mund te kthehet mbrapsht ose ju nuk duhet ta ndermerrni pasi nuk eshte e pershtatshme per momentin dhe ju sjell pa-stabilitet dhe surpriza te pakendshme.