BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

Kujdesuni pak më shumë për veten/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Kujdesuni pak më shumë për veten/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi

Këtë të hënë 4 tetor do të zbuloni gjëra shumë interesante (pozitivisht) për një person ose edhe për partnerin/en tuaj, pasi do të sillet shumë mirë me ju dhe do të shihni që është i aftë për shumë bujari dhe mirëkuptim. Kjo ju bën të ndiheni shumë të sigurt dhe të harroni përleshjet e vogla ose gjestet e këqija.

Demi

Dikush ju fton në një takim, për të ngrënë ose për të ndarë një aktivitet që mund të jetë shumë i këndshëm dhe relaksues. Bëhuni të disponueshëm nga e gjithë kjo edhe nëse jeni pak në siklet sepse këta janë njerëz më të fuqishëm se ju ekonomikisht

Luani

Ju propozojmë të stërvitni mendjen tuaj për të jetuar të tashmen, për ta shijuar atë me gjithë forcën tuaj, çfarëdo që të bëni, sepse në këtë mënyrë ai ankth për të ardhmen që ndonjëherë ju bën kaq të pakëndshëm do të zhduket. Mos lejoni që të hyjnë mendimet negative ose toksike, thuhet në horoskopin e të hënës 4 tetor që noa.al përkthen nga përshkrimi ditor i astrologut Paolo Fox.

Virgjëresha

Mos lejoni që një situatë e pakëndshme të prishë ditën tuaj. Qëndroni larg nga kushdo që i tejkalon përshkrimet e halleve të e tyre këtë të hënë sepse kjo nuk do t’ju sjellë asgjë që mund të jetë e mirë për ju. Një aktivitet fizik do t’ju ??pengojë, edhe nëse nuk është shumë intensiv.

Peshorja

Hëna në hapësirën tuaj zodiakale ju jep kaq shumë forcë. Nga pikëpamja ekonomike, megjithatë, diçka është ende e gabuar: kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime. Në dashuri, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të jeni të kujdesshëm: historitë disi kritike, në fakt, mund të pësojnë tronditje. Prandaj është më mirë të vazhdoni me kujdes, duke mbrojtur marrëdhëniet me të tjerët dhe në veçanti ato me shenjat e Shigjetarit dhe Binjakëve.

Akrepi

Nëse keni njerëz të moshuar pranë, do të jeni në kontakt të ngushtë me ta këtë të hënë, pasi jeni të vetëdijshëm se ata kanë nevojë për mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të organizoni ditën tuaj në mënyrë që, përveçse të keni momente shpërqendrimi, të keni edhe pak kohë të lirë.

Shigjetari

Planet tuaja familjare do të jenë ato që ju shqetësojnë më shumë ose ato në të cilat përqendroni vëmendjen tuaj. Do ta vendosni atë marrëdhënie mbi gjithçka tjetër dhe gjithashtu do t’i thoni jo planeve të tjera që disa miq mund t’ju ofrojnë. Është një zgjedhje shumë e mençur.

Bricjapi

Java e re nis me disa vështirësi: deri të mërkurën duhet të bëni durim, nuk do të ketë shumë dyshime. Nuk mungojnë angazhimet, gjërat për të bërë janë të shumta dhe paratë janë të pakta. Ditët e ardhshme do të jenë pak të lodhshme, njëfarë tensioni do të ndihet veçanërisht në marrëdhëniet familjare.

Ujori

Dëshira për të bërë gjëra të reja do të jetë shumë e fortë këtë të hënë dhe do t’i tërhiqni njerëzit përreth jush drejt një aktiviteti disi të veçantë, të cilin ata do ta vlerësojnë shumë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni mirë. Do të jetë një ditë për të mos menduar për asgjë negative.

Peshqit

Duhet të kujdeseni për veten pak më shumë dhe të ndaloni të hani ose të përfshiheni në aktivitete që përfshijnë konsum të tepruar fizik. Trupi juaj ka nevojë për një kohë rikuperimi, kështu që kërkoni mënyra për të udhëhequr një jetë më të rregullt dhe me ushqime sa më natyrale.