BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Lifestyle

Kuptohen me vështirësi nga të tjerët, këto janë 2 shenjat e horoskopit që nuk ‘zbërthehen’ lehtë

Kuptohen me vështirësi nga të tjerët, këto janë 2

Disa njerëz janë të vështirë për t’u kuptuar. Pavarësisht se sa shumë përpiqeni, gjithmonë do të mbeteni me pyetje. Kjo nuk do të thotë se janë njerëz më të mirë apo të këqinj se të tjerët por ndoshta janë tepër të mbyllur ose thjesht nuk duan t’i kuptoni.

Gaforrja

Të njohur për luhatjet e humorit, Gaforret e kanë shumë të vështirë të shkëputen nga situatat dhe njerëzit. Ata e kanë të vështirë të kapërcejnë diçka që ka ndodhur në të kaluarën. Çelësi për të kuptuar një Gaforre ka të bëjë me zemrën e saj. Gjithçka fillon aty.

Akrepi

Arsyeja pse e  keni të vështirë të kuptoni një Akrep është se nuk dëshiron që ta kuptoni. Personaliteti i tij është kompleks dhe tenton të bëhet i fshehtë, madje manipulues. Tepër i apasionuar pas gjithçkaje në jetë, nuk lejon askënd të marrë atë që i takon.