BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Kur bëhet fjalë për paratë, këto shenja i tërheqin si me “magnet”, po ju e gjeni veten?

Kur bëhet fjalë për paratë, këto shenja i tërheqin

Paraja nuk sjell lumturi, kjo është e sigurt. Megjithatë, ato e bëjnë jetën tonë të përditshme pak më komode. Sipas astrologjisë, ka disa shenja të Horoskopit që nga natyra fitojnë më shumë para.

Demi

Personat e kësaj shenje janë shumë të dhënë pas kënaqësive materiale dhe mirëqenies. Me kokëfortësinë e tyre, të menduarit praktik dhe punën në grup ata do të mund të fitojnë një mënyrë jetese të rehatshme, pra më shumë para. Mund të marrin shumë përgjegjësi në të njëjtën kohë dhe t’i menaxhojnë ato me përgjegjësi si dhe të punojnë shumë për atë që duan të arrijnë.

Luani

Personaliteti dinamik i një Luani dhe nevoja e tij për admirim dhe njohje të vazhdueshme mund ta çojnë atë vetëm në grumbullimin e famës dhe parave. Ai shpesh merr poste përgjegjësie në kompani dhe organizata, ndërsa nuk heziton të kërkojë atë që i takon, veçanërisht nëse e di që ia vlen.

Shigjetari

Kokëfortë dhe këmbëngulës, Shigjetarët bëjnë gjithçka për të arritur qëllimet e tyre. Nëse një Shigjetar do të fitojë para, do të ketë sukses pa asnjë dyshim. Kur është i motivuar nuk humbet asgjë, ndërsa me Zeusin, planetin e mundësive, arrin që të bëjë një jetë më komode.