Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush janë zakonet seksuale të meshkujve që femrat i urrejnë më shumë?

Postuar: 10/08/2018 - 20:45

Ka disa sjellje apo zakone të meshkujve në shtrat që femrat i urrejnë megjithëse nuk i bëjnë të ditura. Që ato të mos zhgënjehen nga ju dhe të mos iu braktisin ju duhet t’i evitoni sa më shpejtë këto sjellje.

5 veprimet që femrat urrejnë më shumë gjatë seksit janë:

1-Kur ju humbisni vëmendjen në seks

2-Duke mos ditur rrugën tuaj rreth vaginës

3-Puthje entuziaste

4-Seksi i dehur

5-Lufta e pajustifikuar me femrën

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/08/2018 - 23:39

Koncepti i “virgjërisë” femërore ka një histori të ndërlikuar, që shpesh ka qenë (gab

Postuar: 15/08/2018 - 23:27

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdo gjë që po ndodh r

Postuar: 15/08/2018 - 23:07

Nuk ka kënaqësi më të madhe se biseda dhe koha e shpenzuar më shoqen më të mirë.

Postuar: 15/08/2018 - 23:00

 Duhani: Është diçka klasike, të bëni seks dhe më pas ta ndizni një cigare.

Postuar: 15/08/2018 - 22:48

Lanice Lorraine është gyshja 75-vjeçare që po sfidon të gjitha 20-vjeçaret e sotme.

Postuar: 15/08/2018 - 21:57

Është gjithmonë mirë të nxehësh pak situatën në dhomën e gjumit dhe ky pozicion i ri po entuziazm