Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ky është aksesori që e bën çdo femër të duket super elegante

Postuar: 19/05/2019 - 17:56

Një lloj aksesori që e bën çdo femër që të duket super elegante dhe sensuale është pa diskutim rripi i mesit.

Po flasim për rripin e pantallonave, por edhe atë që vendoset në pjesën e belit.Mjafton që të vendosni një nga rripat e mëposhtëm dhe të jeni të bindura se do dukeni një femër me shumë stil dhe po ashtu më e dobët seç jeni realisht.Ju ftojmë që të frymëzoheni nga modelet e rripave që shikoni në fotot në vijim.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 13:56

Çfarë ka parashikuar kjo javë e shtatorit për ju? Cila do të jetë shenja e favorizuar e yjeve, dhe si do të shkojnë planet tuaja? Lexoni horoskopin e përgatitur nga astrologu i njohur Jorgo Pulla.

Postuar: 16/09/2019 - 11:53

Një ngjarje që duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Postuar: 16/09/2019 - 07:02

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ç

Postuar: 15/09/2019 - 22:56

Një baba ka vrarë veten në ditën e dasmës së vajzës së tij.

Postuar: 15/09/2019 - 21:21

Në hulumtimin e kryer nga faqja simpatic.us, përdoruesve u shtrohen pyetje rreth fantazive të tyr

Postuar: 15/09/2019 - 19:42

Një histori tronditëse, e para që vjen në vjen në studion e “Ka Një Mesazh Për Ty” ës

Postuar: 15/09/2019 - 19:33

Një studim i ri ka diçka interesante për të thënë për aktivitetin e preferuar të meshkujve para d