BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Lifestyle

Lajme pozitive/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Lajme pozitive/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi

Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë mirë dhe mund të kryeni disa shpenzime.

Demi

Tregohuni të sinqertë me personin që keni në krah sepse po e gënjyet, situata mund t’iu dalë nga kontrolli. Financat do të jenë në gjendje të qëndrueshme.

Binjakët

Në jetën në çift mundohuni të bëni sa më shumë lëshime dhe të mos kërkoni gjithmonë të dalë e juaja. Në planin financiar nuk priten probleme dhe vështirësi.

Gaforrja

Në jetën në çift fati do të jetë në anën tuaj. Të jeni të zgjuar nuk do të thotë të mos jeni korrektë, sepse janë të tjetër ata që përpiqen t’jua hedhin, ndërsa ju duhet të kundërveproni.

Luani

Do të reflektoni për të ardhmen e jetës suaj në çift dhe do të merrni disa vendime të rëndësishme. Në planin financiar nuk do të dini çfarë të bëni dhe ndonjëherë mund të gaboni.

Virgjëresha

Në aspektin sentimental duket se gjithçka shkon në rrugën e duhur. Sa i përket anës profesionale, do të keni bashkëpunime që do të rezultojnë të frytshme me kalimin e kohës.

Peshorja

Mund të keni debate në çift, por nuk duhet të mendoni për zgjidhjen ekstreme. Financat do të jenë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Akrepi

Në jetën në çift do të përjetoni një ditë të qetë këtë të enjte 2 shtator dhe nuk do të keni aspak probleme. Financat nuk do të jenë të stabilizuara.

Shigjetari

Duhet ta keni të qartë se nëse nuk arrini dot të vendosni ekuilibra dhe raporte të drejta mes angazhimeve profesionale dhe atyre sentimentale, gjërat do të shkojnë gjithmonë keq për ju.

Bricjapi

Partneri do t’iu surprizojë gjatë kësaj dite të enjte 2 shtator. Emocionet do të jenë të shumta. Në planin financiar nuk do të ketë probleme serioze.

Ujori

Edhe këtë të enjte pritet të kaloni një ditë përgjithësisht pozitive, pasi jeni akoma nën ndikimin e Mërkurit nga njëra anë dhe Afërditës në një orbitë favorizuese nga ana tjetër.

Peshqit

Çiftet do të fillojnë të bëjnë plane për të jetuar së bashku. Në planin financiar do të jeni të organizuar dhe nuk priten probleme.