BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Lajme të mira ekonomike për këtë shenjë/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Lajme të mira ekonomike për këtë shenjë/ Parashikimi

Dashi

Në dashuri, për ata që kanë feeling me shenjën e Binjakëve dhe Luanit, po vijnë emocione të bukura. Në punë, megjithatë, ruani qetësinë dhe mos bëni zgjedhje të rrezikshme

Demi

Me fundin e muajit tetor, ata që jetojnë një histori të qëndrueshme, do të nisin trazira pasi do të fillojnë t’ju lindin disa pikëpyetje. Në punë, nga ana tjetër, nëse punoni me kohë të pjesshme, keni nevojë për garanci më të mëdha financiare, fundja, pak orë, pak lekë, apo jo?!

Binjakët

Nga kjo e premte e deri më 5 Nëntor, nëse jua ka qejfi për një person dhe e keni për zemër, mos ushtroni shumë trysni. Veproni ngadalë që gjërat të bëhen siç doni ju. Në punë, ju jeni duke pritur për një përgjigje që lidhet me çështje ligjore.

Gaforrja

Në historitë e lindura kohët e fundit ka një mirëkuptim të këndshëm dhe një bashkëpunim të bukur. Në punë, megjithatë, nëse duhet të bëni ndonjë kërkesë, veproni, është koha ta bëni.

Luani

Për ata që janë në çift, këtë të premte 22 mund të ketë diskutime për mirë. Në punë, megjithatë, shmangni konfliktet me kolegët, mos harroni edhe se kohët e fundit jeni mjaft të lodhur.

Virgjëresha

Nëse po përballeni me një krizë që shfaqet si opsion në prag fundjave, qëndroni larg debateve dhe gërricjeve. Nga ana tjetër, bashkëpunimet e reja janë të mundshme në punë, aftësitë tuaja menaxheriale do t’ju ndihmojnë

Peshorja

Ka shumë mundësi që beqarët të gjejnë partnerë për të dalë, hidhni sytë rrotull, ai/ajo është gjithnjë te cepi! Në punë, sakrificat do të shpërblehen: ia vlen të bëni pak më shumë përpjekje.

Akrepi

Dita e premte duket të jetë pak si e ndrydhur për ndjenjat, madje humori juaj është teposhtë. Në punë, nga ana tjetër, ndryshimet dhe pak sadisfaksion në sferën ekonomike, sidomos për profesionistët e lirë, janë duke ardhur.

Shigjetari

Në dashuri, nëse bëni shoqëri me Virgjëreshat dhe Binjakët, do të ketë një tension të fortë mes jush. Në punë, nga ana tjetër, ka mundësi të reja për të eksploruar, lajme të reja po vijnë.

Bricjapi

Këtë të premte, por edhe në vijim, këtë fundjavë, disa çështje sentimentale të pazgjidhura do të arrijnë kulmin. Në punë, nga ana tjetër, mos insistoni në marrëveshje që rezultojnë të jenë kundërproduktive.

Ujori

Mundohuni të qëndroni të qetë dhe përpiquni të flisni në heshtje me partnerin tuaj. Në punë, megjithatë, jeni në një ngërç, mdoshta keni nevojë për pak pushim.

Peshqit

Nëse keni pasur konflikte me partnerin, përpiquni t’i zgjidhni ato para së shtunës. Nga ana tjetër në punë shtyjini vendimet e rëndësishme për momente më të mira, kohët e fundit nuk jeni shumë të fokusuar.