BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi

Yjet janë paksa të hutuar, ekziston një problem i brendshëm, disa çifte janë të shqetësuar për shpenzimet, shtëpinë. Në punë është një ditë paksa e nënshtruar, përmirësime mund të ketë në fundjavë.

Demi

Një bum energjish pozitive po vjen gjithashtu këtë të Premte. Beqarët zakonisht nuk kanë nevojë për dikë kur duan të provojnë të dashurojnër. Në punë, mos harroni se ka ende shumë për të rikuperuar, por mund të merrni rezultate të mira nëse punoni shumë.

Binjakët

Nuk mungon energjia, kjo forcë e bukur mund të japë kënaqësi të madhe në dashuritë e reja. Në punë, ata që duan të hapin një biznes do të kenë shumë yje në favor.

Gaforrja

Është e mundur që gjërat nuk do të shkojnë mirë në marrëdhëniet në çift. Në punë, ata që kishin probleme vitin e kaluar tani mund të mos i kenë më.

Luani

Është një situatë lodhjeje, nëse ka diçka për të sqaruar në dashuri, ndoshta është më mirë të flasësh menjëherë, madje edhe gjatë ditës. Në punë, provokimet do ju sjellin pak shqetësime.

Virgjëresha

Këto janë ditë pozitive por nëse dashuria ka përjetuar konflikte, do të jetë më mirë të presësh qershorin për të folur në lidhje me të. Në punë, ka nga ata që ende nuk kanë përfunduar një projekt.

Peshorja

Rënie e lehtë e dashurisë për këtë të Premte. Në punë është një ditë reflektimi, edhe pse në përgjithësi kjo është një periudhë stimuluese.

Akrepi

Hëna sjell ndikim të mirë dhe gjithashtu ju ndihmon të pajtoheni në dashuri gjatë fundjavës. Në punë ende besoj se është koha e mirë për të dalë përpara.

Shigjetari

Çiftet që janë mbajtur deri tani, nga qershori nuk do të kenë më Venusin kundër tyre. Në punë, qielli është i favorshëm për projekte afatgjata: ka ardhur koha për të shpenguar veten.

Bricjapi

Sot Hëna është në shenjën tuaj, sigurisht që ky është një avantazh për dashurinë. Në punë mund të jeni të suksesshëm bazuar në atë që keni mbjellë.

Ujori

Çiftet që kanë jetuar së bashku për disa kohë flasin për një lëvizje, mbase edhe për një fëmijë! Është një kohë interesante në punë, por ka ende disa hua për t’u shlyer.

Peshqit

Nuk është një qiell i komplikuar, por maji nuk ishte aq i mirë për marrëdhëniet. Në punë, është një kohë kur duhet të zgjidhni probleme të vogla personale, ndoshta disa shpenzime në shtëpi.