BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Lifestyle

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi

Kjo ditë e dytë e javës së 35-të, paraqitet e qetë, ndërsa këshillohet që ata që janë në një marrëdhënie të komunikojnë hapur me partnerin për çdo shqetësim që kanë.

Demi

Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin/en dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do t’ju kthejë pas në kohë.

Binjakët

Gjërat shkojnë shumë mirë në fushën profesionale dhe ju do të arrini pozicionin që dëshironi. Pas një periudhe delikate që keni kaluar, këtë të martë 7, do të jeni më të hapur për dialog.

Gaforrja

Vërini theksin gjërave në praktikë duke mos lënë mënjanë ëndërrimet tuaja të çastit. Tregohuni të kujdesshëm me menaxhimin që gjërat të shkojnë mirë.

Luani

Edhe pse sot do të përballeni me shenja të xhelozisë, mos tentoni të kontrolloni personat e afërt nëse nuk doni të keni debate. Shumë nga ju druhen të bëjnë përpara në fushën sentimentale.

Virgjëresha

Dita e sotme paraqitet disi e zymtë. Megjithatë do të jeni në gjendje që bashkë me partnerin të përballoni një problem konkret.

Peshorja

Do të jeni gjatë gjithë kohës në përpjekje të vazhdueshme që gjendja e marrëdhënies suaj në çift të ketë përmirësime dhe të stabilizohet.

Akrepi

Do t’ju duhet shumë “karikim” për të pasur sukses të rëndësishëm. Mos i jepni askujt shumë informacion për veten, sepse dikush mund t’ju zhgënjejë shumë.

Shigjetari

Gjatë kohës që do të qëndroni në shtëpi duhet të bëni kujdes me objektet që mund të thyhen. Një shoqe jo e sinqertë mund t’ju shkatërrojë realitetin.

Bricjapi

Nëse ndiheni të trishtuar dhe të dëshpëruar, duhet të dini se shumë shpejt mund të ndryshojnë ditët tuaja. Bëni durim.

Ujori

Mos u besoni personave që ju lavdërojnë shumë. Nëse keni lindur të dielën mos shpresoni më në atë lajmin ose telefonatën që prisnit. Qëndroni vetëm me miqtë e vërtetë.

Peshqit

Jini sa më shumë të rezervuar, sidomos në çështjet që i takojnë dashurisë. Edhe nëse do të merrni këshilla arsyetoni gjithmonë me kokën tuaj.