BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Lifestyle

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi: Në dashuri, kini kujdes nga çdo situatë e ndërlikuar. Në punë ka ende probleme të vogla për t’u zgjidhur.

Demi: Në dashuri, nëse duhet të bëni propozime, veproni sot. Në punë, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje financave, Mërkuri që gjendet përballë jush këshillon kujdes.

Binjakët: Situatë interesante për ndjenjat, përpara se të nddërprisni kontaktet me dikë, jini të sigurt për ndjenjat tuaja. Në punë, propozimet e reja nuk do të vonojnë të vijnë.

Gaforrja: Nëse sapo keni dalë nga një lidhje, mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm. Në aspektin e punës më të favorizuar janë ata që janë të vetëpunësuar. Do të keni më shumë fat nga java e ardhshme.

Luani: Në dashuri shmangni komplikimet e panevojshme. Nga pikëpamja e punës ju ndiheni të lodhur dhe keni nevojë për pak relaks.

Virgjëresha: Aspekti i mirë i Venusit ndihmon ndjenjat, madje edhe ata që kanë dalë së fundmi nga një ndarje. Në punë, nga ana tjetër, Hëna e favorshme ju jep një avantazh, mos e braktisni veten në lodhje.

Akrepi: Në dashuri, nëse po largoheni nga një person, sqarimet janë të mundshme. Në punë megjithatë lajmet vijnë, bëhuni gati.

Shigjetari: Ditë interesante për ndjenjat, veçanërisht e nesërmja. Në punë, megjithatë, edhe nëse lodhja ndjehet, do të shpërbleheni me sukses.

Bricjapi: Emocione të bukura për ndjenjat falë aspektit të mirë të Hënës dhe Venusit. Në punë, nëse keni negociata ligjore në zhvillim, do të jetë e lehtë t’i zgjidhni ato.

Ujori: Rikuperim i mirë për ndjenjat, është një periudhë pozitive për zemrën. Nga ana tjetër në punë jeni plot ide, janë të favorizuar më shumë ata që merren me çështjet e komunikimit dhe reklamimit.

Peshqit: Nëse doni të rikuperoni një marrëdhënie, sot është dita më e mirë për ta bërë atë. Në punë, megjithatë, qëndroni larg polemikave të panevojshme sot.