BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Lifestyle

Lajme të mira për këtë shenjë! Ja çfarë parashikon horoskopi për ju sot 

Lajme të mira për këtë shenjë! Ja çfarë

Dashi

Në dashuri ka të ngjarë që në këtë ditë të mërkurë 13, të ketë diçka për të rishikuar me partnerin/en tuaj. Ditë e ethshme në punë duke pritur zhvillimin dhe ecurinë e projekteve të filluara kohë më parë.

Demi

Në dashuri, situata është pak e trazuar, kryesisht për shkak të shumë punëve që keni në duar. Me pak durim do të kompensoni kohën e humbur duke iu përkushtuar lidhjes tuaj. Në punë, një ndryshim është i mundur, por nëse përfshin shpenzime të jashtëzakonshme, kini kujdes të shtrimi këmbët sa keni jorganin!

Binjakët

Në dashuri, nëse ka pasur disa siklete gjatë dy ditëve të fundit, përpiquni të rikuperoni marrëdhënien me partnerin tuaj pa e ngacmuar atë. Në punë, e Mërkura dhe tre ditët e ardhshme duken shumë pozitive.

Gaforrja

Në dashuri, më së paku duhet të shtyni diskutimet a debatet për mosmarrëveshjet me partnerin, janë të padobishme dhe nuk është koha e duhur. Në punë, ditë ideale për të realizuar një projekt pune që ju intereson shumë.

Luani

Në dashuri është koha që ata që janë beqarë të shikojnë përreth. Në punë është koha më e mirë për të rënë dakord për gjëra të rëndësishme.

Virgjëresha

Në dashuri është koha ideale për të bërë paqe me një person me të cilin keni pasur probleme kohët e fundit. Në punë ka një problem për të zgjidhur, po ashtu dhe një shpenzim të papritur, në çdo rast do të keni mundësi të gjeni zgjidhjen e përshtatshme.

Peshorja

Në dashuri mund të ketë debate në çift, të gjata dhe për më tepër, për arsye të kota. Në punë, ashtu si në dashuri, duket se do të keni një ditë të zymtë.

Akrepi

Në dashuri ende mund të ruani një lidhje që keni edhe pse trazirat janë mes jush. Në punë, marrëdhëniet profesionale duhet të rishikohen për t’u përballur me sfida të reja.

Shigjetari

Në dashuri situatë interesante, jo vetëm këtë të mërkurë, por edhe të nesërmen, e enjte, plot me emocione të mëdha. Mundësi të reja në punë, veçanërisht për ata që kanë bizneset e tyre.

Bricjapi

Në dashuri, një situatë ende neutrale për dashurinë, por miqësitë që lindin në këtë periudhë mund të bëhen diçka më shumë. Në punë, një problem i papritur që lidhet me shtëpinë do t’ju ??detyrojë të bëni një shpenzim të papritur.

Ujori

Në dashuri, filloni të shikoni përreth, është koha për të filluar aventura të reja, vihuni në lëvizje. Në punë është koha për të ndryshuar ca gjëra, pse jo edhe punën që keni aktualisht.

Peshqit

Në dashuri, nga kjo e mërkurë dhe deri të Dielën është e mundur të shërohet një trazirë në dashuri. Puna nuk shkon fort mirë dhe duket se kjo nuk është koha më e mirë për të shpresuar një ngritje në detyrë.