BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në fshehtësi të plotë e me dredhi, i orientuar, i udhëzuar, dhe i detyruar prej agjenturave të huaja organizoi lëvizjen e Dhjetorit ’90, nga infiltrimi i spiunëve të ish-Sigurimit të Shtetit, te pazar...

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në
x
BREAKING NEWS

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u plas skandalet Shkëlzenit, Ilir Metës, Albana Vokshit, Flamur Nokës, Edi Palokës dhe Abi Malltezit: Si më kanë kërcënuar njerëzit e Sali Berishës, ju tregoj të gjitha pazaret e tyre të pista...

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u
x
BREAKING NEWS

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve dhe paralajmëron një tjetër listë me “non-grata”, Londra e përkushtuar të çmontojë lidhjet mes krimit, korrupsionit dhe politikës...

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori
x
BREAKING NEWS

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta Xhaçkës, nga apartamentet, garazhet, te llogaritë bankare, ja dokumentet

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta
x
BREAKING NEWS

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista me deputetë, ish-deputetë, ministra, ish-ministra dhe kryebashkiakë që presin radhën për në qelinë e burgut

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista
x
BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x

Lifestyle

Lajme të mira për këtë shenjë në anën financiare/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Lajme të mira për këtë shenjë në anën

Dashi

Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni idetë dhe planet tuaja dhe të përmbushni një ëndërr madhështore.

Në punë do keni një ndihmë të rëndësishme nga partneri. Në planin financiar duhet të jeni të përgatitur për shpenzime të papritura, të cilat do të kapërcehen herët a vonë.

Demi

Sot do të jeni pak të stresuar për çështjet praktike dhe detyrat e përditshmërisë suaj, siç janë detyrimet dhe çështjet pezull. Nëse veproni, me logjikë, maturi dhe pjekuri, në mënyrë që ajo që dëshironi të zgjidhet më në fund, do të arrini shumë qëllime dhe më në fund do të çliroheni nga stresi.

Në karrierë, mund të shijoni një ditë plot mundësi dhe mundësi për të arritur qëllimet. Në planin financiar mos i shtyni për nesër detyrimet tuaja.

Binjakët

Dita e sotme do t’ju ofrojë shumë momente të gëzueshme dhe të këndshme, ripërtëritje dhe kënaqësi! Ju tregoni veten tuaj më të mirë, talentet, kreativitetin dhe pamjen tuaj të rinovuar. Ka ardhur koha për të përmbushur ëndrrat tuaja dhe për të përmirësuar reputacionin tuaj në rrethin tuaj shoqëror.

Në punë, por edhe në atë financiar do keni favore dhe sigurisht zhvillime pozitive.

Gaforrja

Sot jeni duke u fokusuar në përvojat tuaja të kaluara, të cilat tani funksionojnë në mënyrë konstruktive për ju, pasi janë mësime jete. Gjithashtu, merreni me familjen dhe kështu mund të përmirësoni marrëdhëniet tuaja familjare, të lëkundura më herët.

Në karrierën tuaj do të jeni të suksesshëm, përderisa nuk ankoheni çdo tre e ca here. Në planin financiar do ketë stres dhe pasiguri.

Luani

Sot ju shprehni mendimet, opinionet dhe idetë tuaja në rrethin tuaj shoqëror pikërisht ashtu siç duhet. Përveç kësaj, ka shumë telefonata, lajme dhe mesazhe të gëzuara që vijnë sot dhe me shumë mundësi, do të keni edhe një udhëtim të këndshëm. Ditë e përshtatshme për dalje rekreative.

Fusha e punës kërkon përqendrimin tuaj dhe padyshim performancë të mire. Në planin financiar është dita e duhur për marrëveshje financiare.

Virgjëresha

Sot po përqendroheni te të mirat tuaja materiale, në blerjet dhe pasuritë tuaja. Ju e njihni vlerën tuaj personale dhe rifitoni vetëvlerësimin dhe vetëbesimin e plotë. E vetmja gjë që duhet të kufizoni sot është tendenca juaj për të qenë me opinion.

Sot do të ndjeni siguri dhe stabilitet në sektorin e punës. Në planin financiar do të gjeni mënyra të ndryshme për të fituar më shumë para.

Peshorja

Sot me Hënën në shenjën tuaj, marrëdhëniet tuaja ndërpersonale dhe të gjitha fushat e rëndësishme të jetës suaj do t’ju sjellin vetëm kënaqësi dhe gëzim. Ndiheni plotësisht të kërkuar dhe të dashur në rrethin tuaj shoqëror, pasi të gjithë ju kanë pranë. Gjithashtu, ju arrini qëllimet dhe përmbushni ëndrrat.

Në punë, çdo iniciativë juaj do të ketë rezultatin që dëshironi. Në planin financiar shpenzoni shumë dhe në fund mbaroni.

Akrepi

Sot është një ditë e mirë për veprime në prapaskenë. Nëse lëvizni fshehurazi për të arritur qëllimet tuaja, me siguri do të keni sukses. Në momente të caktuara gjatë ditës do të ndiheni sikur dëshironi të largoheni për pak nga jeta shoqërore, gjë që do të funksionojë në mënyrë konstruktive për ju, pasi do të gjeni një mundësi për pushim dhe qetësi.

Në planin financiar do të jeni të kënaqur me zhvillimet e sotme. Në punë bëni gabime për shkak të ditës së pushimit.

Shigjetar

Një këshillë nga një mik i ngushtë do të sjellë arritjen e një qëllimi madhështor dhe përmbushjen e një dëshire të madhe. Ditë e përshtatshme, për ndryshime radikale dhe pozitive të të gjitha llojeve.

Në planin financiar dhe professional nëse veproni me zgjuarsi do të arrini shumë.

Bricjapi

Është dita ideale për të realizuar dhe arritur një qëllim të madh për ju, atë që ka të bëjë me përmirësimin e imazhit tuaj shoqëror dhe të reputacionit tuaj! Përveç kësaj, ju përmbushni ambicie të mëdha dhe fitoni respektin social të të tjerwve.

Në punë, suksesi është i sigurt sot! Në planin financiar jeni të organizuar siç duhet dhe gjithçka do jetë mire.

Ujori

Një ditë e këndshme, optimiste dhe me fat është këtu për ju. Thuaj jo rutinës dhe monotonisë së përditshmërisë dhe mirëpres ndryshimet pozitive dhe në fakt në fusha shumë të rëndësishme të jetës suaj. Ditë e përshtatshme, për kontakte, lëvizje, komunikime, biseda dhe pretendime për qëllime.

Në karrierën tuaj, ju arrini qëllime të larta. Në planin financiar sot është dita e duhur për blerje.

Peshqit

Do të ndryshoni rrënjësisht mënyrën tuaj të të menduarit dhe mënyrën se si merreni me marrëdhëniet dhe kontaktet ndërpersonale. Tani është koha për të shfrytëzuar në maksimum mprehtësinë tuaj të fortë dhe instinktin e rritur për t’i dhënë fund të përhershëm situatave dhe marrëdhënieve toksike që ju kanë pllakosur deri më tani.

Në planin financiar do keni zgjidhje për problemet e vjetra. Në karrierën tuaj duhet të jeni gati për ftohtësinë e kolegëve.