BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Lifestyle

Lajme të mira për këtë shenjë/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Lajme të mira për këtë shenjë/ Parashikimi ditor i

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri ju ka hipur një dëshironi që të lini pas bërjen e hesapeve në çdo gjë dhe të shkoni pas rastësisë, doni që të pushtoheni nga një pasion. Tani nuk mund të ndaheni, duhet të vazhdoni me këtë ide dhe të rizbuloni lidhjen tuaj. Në punë dini të jeni diplomat dhe ky është avantazhi juaj!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Në dashuri doni të përjetoni diçka të bukur dhe ky është padyshim momenti juaj. Në punë, është koha për të kapërcyer një krizë. Por edhe për të menaxhuar me qetësi aspektin ekonomik.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri ndjeni shumë siguri, por duhet të përballeni edhe me një person të largët që ju mungon. Në punë kjo është padyshim koha më e mirë që gjërat po shkojnë vaj!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri më në fund po filloni të shihni dritën jashtë tunelit, nga e shtuna e datës 28 diçka mund të ndryshojë. Në punë, përpiquni ta bëni të qartë pozicionin tuaj, por më mirë të ruani qetësinë nëse duhet të nënshkruani një marrëveshje!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kohë e mirë për dashurinë, favorizohen njohjet e reja dhe fundjava e ardhshme premton gjëra të mëdha. Në punë, përpiquni të vazhdoni duke punuar ca më mirë, veçanërisht nëse kohët e fundit keni marrë një promovim!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Në dashuri, Hëna është në opozitë, ndaj këtë të martë 24 është më mirë të tregoheni të qetë dhe të kujdesshëm. Në sferën profesionale, dikujt mund t’i duhet të lëvizë ose të ndryshojë vendin e punës, kush e di se ç’ndodh!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, nëse keni dikë kundër jush, duhet të jeni të qetë, sidomos në tre ditët e ardhshme, nuk ju bën dot dëm. Në punë po përjetoni një periudhë të vështirë. Nuk po merrni rezultatet që prisnit, por herë pas here!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Qielli premton gjëra të mëdha në dashuri, por nëse një person po ju vardiset shumë, jini vigjilentë. Në punë, përpiquni të jeni të qetë ,keni nevojë për të!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri përpiquni të mos ekspozoni veten, më mirë lërini të tjerët të flasin nëse nuk keni ide të qarta se çfarë duhet bërë. Në punë, faza është pak e dyshimtë, keni shumë dyshime, por gjithçka do të kalojë

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm, veçanërisht nëse keni dy histori. Nga e shtuna qielli do të përmirësojë gjërat për ju. Në punë, përpiquni të mos ndaleni periudha është e mirë, sidomos tani që keni kapërcyer shumë pengesa!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri, orët e ardhshme do të jenë interesante, por bëni kujdes sepse jeni pak si shumë kontrovers. Në punë, një takim mund të anashkalohet, por mos u shqetësoni gjithçka do të dalë për mirë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Hëna është në anën tuaj, përpiquni ta lini veten të përfshiheni në aventura të reja. Në punë, përpiquni t’i kushtoni vëmendje parave. Pa merak se në fund të muajit do të ketë një rikuperim.