BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Lifestyle

“Lajme të papritura ju prishin qetësinë, kujdes nga kundërshtarët”/ Meri Shehu ‘këshillon’ këto shenja që të kenë shumë kujdes

“Lajme të papritura ju prishin qetësinë, kujdes nga

Dashi
Nga sot disa ceshtje ligjore apo udhetime fillojne dhe komplikohen. Kujdes ne udhetime nga aksidentet dhe sherret me te afermit ne pergjithesi.

Demi
Nje ceshtje pune apo shendetesore rikthehet per t’ju shqetesuar. Kujdes edhe nga nje person qe di te fshehta rreth jush dhe mund ti ekspozoje.

Binjaket
Jeta juaj personale do ti rikthehet nje rishikimi. Do donit te shqyrtonit edhe nje here marredheniet e krijuara muajt e fundit dhe aty ku keni refuzuar mund te riktheheni. Kujdes ceshtjet ligjore.

Gaforrja
Prapaskena te cuditshme do thurrin kunder jush. Lajme te papritura do ju prishin qetesine dhe punen. Kujdes shendetin dhe kundershtaret.Kane nje AS nen menge kunder jush.

Luani
Do ju rikthehen disa mundesi qe ne te kaluaren i kishit humbur ne fushen e qellimeve dhe te dashurise si dhe projekteve per femije.

Virgjeresha
Probleme me punen dhe karrieren duke e vene ne rrezik pozicionin tuaj nga informacione te pasakta apo sjellje tuajen jo te mire apo te qarte. Kujdes personat nga e kaluara qe mund te krijojne konfuzion ne jeten tuaj.

Peshorja
Duhet te filloni te rishikoni edhe nje here mundesite per nje kualifikim apo shkollim. Bashkepunimet me jashte mund te rishikohen, por kujdes, mos beni gabime me udhetimet e kesaj periudhe dhe ceshtjet ligjore.

Akrepi
Ju rikthehet edhe nje here mundesia per te rregulluar financat dhe marredheniet intime qe deshironi te filloni. Pavaresisht kesaj kujdes me njerezit e rinj ne moshe nuk ju japin energjine pozitive qe deshironi ose kane marredhene dyshe.

Shigjetari
Do keni probleme ne martese dhe duhet te qartesoni mire vendimet tuaja qe te mos keni probleme ne ecurine e nje ndarjeje. Rishikoni mire kushtet e nje bashkepunimi apo divorci.

Bricjapi
Probleme me shendetin dhe punen mund te rishfaqen kete periudhe. Ju qe keni ne shume se nje pune do keni pengesa. Kujdes ne marredheniet me njerezit qe punoni dhe investimet qe do beni.

Ujori
Ju rikthehen persona nga e kaluara ne ceshtjet personale. Madje keta do jene shume joshes duke ju permbysur cdo lidhje egzistuese.

Peshqit
Probleme familjare dhe me pronat rikthehen. Kujdes qe keto mos ndikojne ne çështje te se ardhmes tuaj si ne karriere dhe ne martese.