Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lamborghini 300 mijë eurosh dëmtohet në rrugë, nuk do ta besoni çfarë ka nisur të bëjë pronari

Postuar: 26/03/2019 - 12:50

Ai donte të shijonte makinën super të shtrenjtë, në rrugët perëndimore të Londrës, të cilën sapo e kishte blerë. Në vend të kësaj, e gjeti veten duke u përplasur me një pemë dhe më pas kundër një muri.

Për fat të mirë shoferi nuk u lëndua, por “Lamborghini Huracan”, që kushton 300 mijë euro u dëmtua. Dëshmitarët  e panë skenën nga afër dhe më pas i postuan videot në YouTube. Shoferi ka shpërthyer në lot për shkak të dëmtimi të makinës luksoze në pjesën e përparme të saj.

Motori i Lamborghinit e kthen atë në një makinë garash. Super makina është një xhevahir i teknologjisë automobilistike, por siç këshillojnë faqet e specializuara, ajo është ende një makinë për “profesionistët” e timonit. Pra, përpara se të filloni të drejtoni një automjet të tillë, është e këshillueshme që të merrni disa mësime nga ekspertët.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2019 - 21:19

Instagrami është përfshirë nga një valë e fuqishme kritikash pasi ka lejuar një foto të një 17-

Postuar: 16/07/2019 - 18:29

Mbrëmjen e sotme do të ndodhë eklips i pjesshëm i hënës që do të jetë i dukshëm pothuajse në të

Postuar: 16/07/2019 - 18:08

Disa konsumatorë në Sao Paolo të Brazilit kanë mbetur pa fjalë kur gjetën kokainë brenda kutive t

Postuar: 16/07/2019 - 16:13

Të gjithë njerëzit mendojnë se vajzat përjetojnë më shumë kënaqësi seksuale, kur janë rreth të 20

Postuar: 16/07/2019 - 13:47

Fëmijët nuk janë “të voglit e rritur”, pohon profesori i fizikës dhe eksperti për rre

Postuar: 16/07/2019 - 07:03

 Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat,