BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

Lëreni intuitën tuaj të lirë/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Lëreni intuitën tuaj të lirë/ Parashikimi ditor i

Dashi

Hëna është aktive dhe problemet në dashuri mund të kapërcehen. Me Ujorin dhe Luanin mund të përjetoni emocione të bukura. Kur bëhet fjalë për punën, tani mund të analizoni nevojat tuaja dhe të merrni masa në drejtimin e duhur.

Demi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, ndonjëherë shpirti juaj kritik bëhet i tepërt, edhe nëse përpiqeni ta maskoni me ironi. Ka vonesa në disa projekte në punë.

Binjakët

Hëna e kundërt do të sjellë disa shqetësime sidomos në dashuri. Sa i përket punës, do të jetë një ditë pak e ashpër, do të duhet të mbani larg keqkuptimet e vogla.

Gaforrja

Do të ishte rasti të zgjidhnit një problem në dashuri por duhet ta bëni para të hënës. Në punë gjithçka duket mirë.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox, Hëna do të jetë e favorshme, të dashuruarit tani do të jenë në gjendje të përjetojnë emocione të bukura, historitë që do të lindin në orët e ardhshme do të ngrihen në korrik kur Venusi është në shenjë. Sa për punën, ditë e shkëlqyeshme për të bërë plane të reja.

 

Virgjëresha

Hëna është disonante, gjërat do të përmirësohen nga e Premtja. Sa i përket punës, do të duhet të sqaroni shumë gjëra.

Peshorja

Idetë tuaja gjejnë moment. Ka njohje në sy dhe do të jetë mirë për egon tuaj! Është koha ideale për të rishikuar zakonet tuaja të ngrënies dhe për të mbajtur një dietë, për të rregulluar ritmet biologjike natyrore.

Akrepi

Lëreni veten të drejtohet nga intuita juaj. Nuk do t’ju zhgënjejë sot, thjesht bëni pyetjet e duhura. Ju mund të bëni disa ndryshime në zakonet tuaja të ngrënies, për të arritur ekuilibrin. Kjo është koha perfekte për të filluar një dietë, prandaj hani më shumë produkte të freskëta.

Shigjetari

Ju do të keni nevojë për një privatësi dhe njerëzit do të jenë çuditërisht të kuptuar. Ju jeni në gjendje të përsosur fizike, por trupi juaj kërkon një periudhë pushimi dhe do të ishte një ide e mirë për ta marrë atë.

Bricjapi

Ju keni një nevojë të jashtëzakonshme për t’u larguar nga rutina e përditshme dhe kjo ju çon të takoni njerëz të rinj interesantë. Duhet të ushtroheni. Merrni kontrollin e situatës, pa marrë rreziqe të panevojshme.

Ujori

Ju dëshironi të hiqni të gjitha pengesat e hasura në rrugën tuaj, por mos e vendosni “karrocën përpara kalit” dhe bëni gjërat siç duhet. Ka shumë stres përreth jush dhe ju keni arritur kufirin tuaj. Përkundrazi, kërkoni një atmosferë të qetë dhe pushim mendor

Peshqit

Ju ndjeni nevojën të përqendroheni në atë që ka vërtet rëndësi. Mos kini frikë të tregoni talentin tuaj për improvizim. Sinqeriteti juaj do të paguajë dhe do t’ju lejojë të rriteni në vlerësimin e atyre përreth jush.