BREAKING NEWS

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën në Infektiv orët e fundit, ministria jep detajet zyrtare

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën
x

Lifestyle

Letër fqinjit se bënte seks me zhurmë, përgjigjja që mori ishte befasuese

Letër fqinjit se bënte seks me zhurmë, përgjigjja që

Po bëhet virale letra e një studenteje që i vuri poshtë derës fqinjit të saj, e shqetësuar, se nuk flinte dot natën pasi ai bënte seks me shumë zhurmë.
“Ju lutem bëni seks me sa më pak zhurmë, disa prej nesh po mundohen të flenë dhe jo të mendojnë se janë vetëm. Ndihuni të lirë të bëni gjithë dashurinë që doni. Ju lutem, me zë pak më të ulët. Faleminderit!”, u ka shkruar ajo, dhe letrën ia ka futur poshtë derës.Përgjigja që mori ishte befasuese dhe si thotë edhe vetë vajza, nuk e priste.

“E dashur fqinje, ndihem shumë i keqardhur. Nuk e kuptoja se sa zhurmë bëja, tani e di. Ndonjëherë të bësh seks me zë të lartë është më mirë, edhe pse ka kosto, si në rastin tuaj, gjë për të cilën ju kërkoj ndjesë sinqerisht. Më vjen vërtetë shumë shumë keq, dhe shpresoj që kjo të mos ketë ndodhur kaq shpesh. Faleminderit për letrën, do sigurohem të mos bëj kaq shumë zhurmë. Dhe mos u mërzisni, nuk do të jeni vetëm përgjithmonë. Personi i duhur do të vijë tek ju në kohën e duhur. Unë isha single prej 18 vjetesh, Më falni, dhoma 338”, thuhej në përgjigje, bashkëngjitur me të edhe një çokollate.