Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Letra/ E gjeta të zhveshur në dush… ja çfarë problemi ka djali tani me shoqen e dashnores

Postuar: 20/09/2018 - 23:54

LETRA

E dashur Deidre,

Unë jam 24 vjeç dhe prej 3 vitesh jam i lidhur me një vajzë fantastike të cilën e dua shumë. Lidhja jonë shkonte më së miri, por kishte diçka që më bezdiste shumë… Ishte pikërisht shoqja e saj e ngushtë e cila vinte thuajse 3 herë në javë tek shtëpia jonë.

Edhe pse ia kisha thënë të dashurës që kjo gjë më bezdiste, ajo më thoshte se e ka mike dhe nuk mund t’i thoshte asgjë.

Kur u zgjova një mëngjes dhe e dashura ime kishte ikur në punë, mendova se dhe shoqja e saj kishte ikur bashkë me të. Por kur futem në tualet për të bërë dush, e gjej atë të zhveshur. U ndjeva në siklet dhe menjëherë u ktheva me kurriz, por ajo më tha që nëse doja mund ta shikoja.

Ajo ditë kaloi, por mua më ngeli mendja dhe në fakt e imagjinoja edhe kur bëja seks me të dashurën time. Një fundjavë e dashura iku me pushime tek prindërit e saj, dhe në mesnatë bie dera. E hap dhe ishte shoqja e saj, e cila më tha se kishte ardhur për t’i sjellë orën që e dashura ime kishte harruar tek ajo.

E futa brenda dhe në moment ajo u zhvesh dhe filloi të më prekte. Edhe pse u përpoqa t’i rezistoja, nuk munda dhe e hodha direkt në krevat. Seksi më të ishte i çmendur por të nesërmen i thash se ishte një gabim i madh dhe se nuk duhet ta përsërisnim kurrë më.

Ajo filloi të qante dhe të thoshte se ishte faji i saj, si dhe më kërkoi që të mos i tregoja të dashurës sime. Që prej asaj dite, edhe pse e mendoj, nuk kam bërë më seks me të sepse nuk dua të prish lidhjen time pasi e dua shumë të dashurën.

Dua t’i rrëfej asaj gjithë këtë gabim por kam frikë se mos ndahet”.

Burimi: The Sun

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 21:07

Një vogëlushi 5-vjeçar i kishin mbetur vetëm kockat pas keqtrajtimeve nga njerka e tij.Nëna e 7 fëmijëve, Tammi Bleimeyer është dënuar me 28 vite burg pasi u gjet fajtore për keqtrajtimin e djalit të vogël,

Postuar: 13/12/2018 - 20:44

Gënjeshtarët i nxjerr zbuluar gjuha e trupit!

Postuar: 13/12/2018 - 20:34

Në disa vende të tradhëtosh parterin është e paligjshme.
 

Postuar: 13/12/2018 - 20:27

Ndodh shpesh që të gabojmë në rrjetet sociale dhe mesazhet e destinuara për personin tonë &ldqu

Postuar: 13/12/2018 - 20:02

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë një parashikim të shenjave të horoskopit ditën e

Postuar: 13/12/2018 - 19:47

Çdo e treta femër nuk e pastron rregullisht grimin para gjumit.

Postuar: 13/12/2018 - 19:17

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.Çdo shenjë e horoskopit ka ka