BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Lifestyle

“Luftën e fiton...”/ Astrologia Meri Shehu tregon parashikimin e yjeve për Bashën dhe zbulon shansin e madh që e pret: Kampi opozitar ka nevojë për pasion! (VIDEO)

“Luftën e fiton...”/ Astrologia Meri Shehu tregon parashikimin

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit për muajin dhjetor 2020. Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Wakeup’ Shehu përmendi dhe kryeministrin Rama për të cilin tha se shenja e tij e Gaforres e ka kaluar më të keqen.

Ndërsa për shenjën e Binjakëve i cili është kryedemokrati Lulzim Basha, Shehu tha se do të kenë vështirësi me punën. Më pas do të ketë optimizëm dhe një shans të madh.

‘Iu hapet rruga binjakëve. Do të kemi një fundvit më të mirë për to. Kampi tjetër opozitar nuk ka kuptuar që nuk duhet të jetë thjesht te numrat, ka më shumë nevojë për pasion. Pasioni është i fshehur. Luftën e fiton dashuria. Kemi kohë derisa të përgatiten mjeshtrat e dashurisë të na mashtrojnë. ‘- tha astrologia.