BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Lifestyle

Lum si ata! 3 shenjat zodiakale që i kanë speciale marrëdhëniet me durimin 

Lum si ata! 3 shenjat zodiakale që i kanë speciale

Sapo lexuat rastësisht, këtë nuk e besoni as vetë, një mesazh të të dashurit ku thuhej se kishte një surprizë për ju? Nuk ju zë gjumi, filloni të kërkoni në çdo vend të mundshëm, ia hidhni muhabetin larg e larg nga Kina vetëm për të zbuluar ndonjë gjë, apo prisni që të heshtni dhe ai t’ua japë vetë i pari muajin tjetër? Besojeni ose jo, durimi dhe padurimi janë dy karakteristika që yjet i kanë gdhendur në ADN-në e çdo shenje të horoskopit. Sidomos në tre shenjat e mëposhtme që njiheni si 3 më të duruarat e të fituarat.

Demi: Të lindurit në këtë shenjë janë dëgjues shumë të mirë. Ju mund t’u mbini në derë në çfarëdolloj ore dhe t’u flisni për çdo gjë që nga tradhëtia, tendencat e fundit të modës, niveli ekonomik në ishujt Filipine etj etj. Përveç se dëgjues shumë i mirë, Demi është gjithashtu shumë empatike dhe e duruar. Arrin të ruajë qetësinë në çdo moment, edhe atëherë kur gjërat duket se kanë prekur fundin.

Binjakët: Tashmë nuk na bën më përshtypje pavendosmëria e Binjakëve, por me siguri do të habiteni kur të merrni vesh se një ndër pikat e tyre më të forta është durimi. Pikërisht siç e lexoni, Binjakët janë të duruar dhe këtë nuk e luan topi. Në ndryshim nga shenja të tjera, të cilat duan t’i arrijnë gjërat me çdo kush, Binjakët e dinë rëndësinë e faktorit kohë dhe e respektojnë atë. Lum si ata!

Ujori: Kujt do ia kishte marrë mendja që një shenjë e tërhequr si Ujori, do të ishte në listën e 3 shenjave më të duruara të horoskopit. Jo vetëm kaq, është shenja më e duruar dhe e preferuara e dy planetëve të rëndësishëm, si Saturni dhe Urani që i japin një qetësi që çdokush e ka zili. Ujori nuk e humbet kurrë toruan, nuk lejon të përfshihet nga paniku dhe pavendosmëria.