BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia me trupa ushtarake

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani gjerman për të ndryshuar politikën me “dy karrige” të Vuçiçit, këshilltari i Scholz “zbarkon” në rajon, del jashtë loje dhe “Ballkani i Hapur”

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani
x
BREAKING NEWS

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore” që do të përfshijë Rusinë dhe NATO

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja
x
BREAKING NEWS

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e armëve bërthamore, shpall zyrtarisht aneksimin e 4 rajoneve të pavarura të Ukrainës, SHBA e paralajmëron për pasoja katastrofike

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e
x

Lifestyle

Marrin ‘flakë’ direkt, këto janë 3 shenjat e horoskopit që zemërohen lehtë dhe reagimin e kanë të pabesueshëm

Marrin ‘flakë’ direkt, këto janë 3 shenjat e

Ndërsa të gjithë ne zemërohemi në periudha të caktuara të jetës sonë, ka njerëz që kanë ato që ne i quajmë çështje zemërimi. Ata inatosen për gjënë më të vogël dhe e largojnë tjetrin pa ndonjë arsye serioze. Ata pothuajse gjithmonë duken të zemëruar, është shumë e vështirë të bësh një bisedë me ta dhe akoma më e vështirë të shmangësh një grindje.

Ata që i rrethojnë gjithmonë ndjejnë një ndjenjë ankthi, sepse nuk e dinë se kur do t’u “vijë” dhe madje një shikim mund të jetë shkak për një shpërthim.

Astrologjia gjithashtu luan një rol në këtë karakteristikë. Ashtu si shumë elementë të karakterit tonë varen nga grafiku ynë i lindjes, edhe marrëdhënia jonë me zemërimin ndikohet prej tij.

Lexoni më poshtë cilat janë shenjat më të irrituara të Horoskopit, të cilat inatosen shumë lehtë.

Dashi

Të njohur për temperamentin e tyre shpërthyes, Dashi nuk mund të mungonte në listën e shenjave që zemërohen lehtë. Edhe gjërat më të vogla mund të irritojnë Dashin, i cili tenton ta mbajë zemërimin dhe durimin për një kohë të gjatë. Nuk harrojnë shumë lehtë dhe do mendojnë të hakmerren me tjetrin, me nervat e tyre. Kur mërziten nuk do të reagojnë në heshtje.

Demi

Si një nga shenjat fikse, Demi mezi pranon ndryshime dhe ndërhyrje në planet e tyre. Acarohen shumë lehtë kur diçka ndryshon në përditshmërinë e tyre, janë kokëfortë dhe nuk pranojnë asnjë këshillë apo zgjidhje për problemin e tyre. Ata bezdisen lehtësisht dhe ngrenë pulsin shumë shpejt. Intensiteti i tyre është intensiv, por nuk zgjat shumë.

Ujori

Mund t’ju duket e çuditshme, pasi shpeshherë ne e lidhim Ujorin me indiferencën, por është ndër 3 shenjat më të irrituara. Ata nuk shpërthejnë shpesh dhe pa ndonjë arsye të vërtetë, por kur e bëjnë është në mënyrën më të dukshme dhe më intensive. Një Ujor i zemëruar nuk është dikush që dëshironi të takoni në jetën tuaj.