BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Lifestyle

Marrin fund ditët e vështira, Meri Shehu tregon ndryshimin e madh që do ju marrë jeta sipas shenjës së horoskopit

Marrin fund ditët e vështira, Meri Shehu tregon ndryshimin e madh

Astrologe Meri njofton se sot Jupiteri ne Bricjap takohet me Asteroidin Hariklo te grupimit te Kenaturve. Hariklo ndodhet midis Uranit dhe Saturnit. Hariklo ne Mitologji njihet si Nerajde qe lind Krijesa me aftesi te vecanta parashikuese apo te Profecive. Jupiteri ne Bricjap ne gradet e Fundit te nje shenje qe nuk mund te jap asgje me shumice por edhe me pakice ka gjithmone nje brenge, do ndikohet sot nga Hariklo te kapercejme kete melankoli dhe trishtim me energji parashikuese dhe ndryshim te madh pozitiv ne jeten tone.

Dashi

Dita e sotme sjell nje shkelqim ne menyren se si do ta shikoni te ardhmen dhe me ndjesine qe mund te dalin parandjenjat tuaja pozitive per nje ndryshim ne jeten personale

Demi

Pavaresisht se nje pengese ne nje udhetim apo projekt ka ndodhur kete periudhe. Sot do gjeni nje mundesi per te diskutuar edhe nje here rreth planeve tuaja

Binjaket

Nje ceshtje ekonomike e veshtiresuar kete fundjave do filloj te marri permasa me te mira nga mbasditja duke ju kthyer disi humorin e humbur

Gaforrja

Nje martese shume e deshiruar do behet me ne fund pas shume perpjekjesh dhe pasigurish ne nje lidhje qe kishte shume ulje e ngritje kohet e fundit

Luani

Nje dite e mbushur me surpriza kjo e sotmja ku do takoni nje person qe do ju tregoj nje rruge apo mundesi me te qarte per te zgjidhur nje problem pune

Virgjeresha

Optimizmi do ju ndihmoj sot ne nje ndarje ne jeten erotike me mendimi qe dikush tjeter do jete nje mundesi me e mire ne jeten tuaj

Peshorja

Do keni nje lajm te mire ne lidhje me familjen apo nje ndryshim pozitiv ne jeten tuaj qe ka te beje me nje investim apo me nje zhvendosje shtepie

Akrepi

Dita mbart nje mesazh shume te fuqishem per ju dhe nje parandjenje qe ditet e ardhshme do jeni me te vleresuar ne punen tuaj

Shigjetari

Dita filloi pak pesimiste ne planet ekonomike dhe papritur do ndryshoj pas nje ideje dhe nje fati qe ju hapet ne ceshtjet ekonomike

Bricjapi

Ne jeten tuaj personale do keni mundesi qe sot te keni nje takim shume te kendshem te cilin kishit kohe qe e mendonit apo e kishit parashikuar me mendjen tuaj

Ujori

Nje dite shume e rendesishme kjo per planet tuaja sidomos per deshirat tuaja per kete vit te cilat tani duhet te fillojne te dalin ne drite per tu realizuar

Peshqit

Do mbylleni ne vetevete pasi nuk do kupttoni qe jeta nuk eshte nje dite dhe qe vazhdimisht duhet te jepni me te miren tuaj dhe jo vetem kur doni ju.