BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Lifestyle

Marrin fund problemet, astrologe Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë të horoskopit: Ju presin ndryshime të mëdha!

Marrin fund problemet, astrologe Meri Shehu jep lajmin e mirë për

Astrologe Meri njofton se sot kemi hënën e re në Virgjëresh.

Merkuri ne Peshore sot do takohet me Asteroidin Urania dhe do bejne lidhje katerkendeshme me Jupterin ne Bircjap. Takimi i Merkurit me Asteroidin Urania eshte nje moment shume fantastik. Urania lidhet me shkencen astronomine dhe Astrologjine. Urania tregon edhe njohurite matematike apo llogarine e sakte ne punet tona dhe vleresimet e sakta. Sot kerkohen eksperimente te sakta dhe prova bindese ne cdo rast. Ne te kundert cdo veprim apo vendim do jete gjysmak dhe i paperfunduar. Kujdes na bashkepune apo ne jeten ne cift. Pavaresisht ekuilibrit dhe shkences ne veprim ka dicka qe i pengon bindshem dhe ky eshte morali i kohes dhe rregullat patriarkale ose pushteti i vendosur ne baze te fisit pa privilegjin e njohurive dhe aftesive.

Dashi

Sot hene e re dhe fillime te reja ne jeten tuaj. Ne fushen e bashepunimeve me te rendesishme ka shume kerkesa dhe aftesi qe duhet te korespondojne me zhvillimin shkencor te momentit

Demi

Do gjeni nje pune apo veprimtari qe do ju kenaqi shume dhe do beni llogari te sakta ne cdo detaj te programit tuaj. Takimet do jene me persona me shume njohuri e ide te reja

Binjaket

Ne aspektin erotik sot do dominojne ndikimet e njohurive dhe sa aftesi komunikuese keni qe te keni sukses. Nuk perjashtohet mundesia te takoni nje tip shkencetari ne jeten tuaj

Gaforrja

Sot doni te rinovoni cdo gje ne jete tuaj duke e modernizuar duke filluar nga shtepia e deri tek mentyra se si do t'i rregulloni marredheniet familjare. Nuk perjashtohet ideja e nje projekti shume modern si biznes apo ndertim apo marredhenie moderne te hapura ne jeten tuaj

Luani

Sot nje zgjidhje e zgjuar do ju drejtoj ne nje sukses ne disa bisedime apo plane qe kishin mbetur ne vend ose ne ngerc. Do rinovoni makinen, kompjuterin apo cdo mjet komunikimi tuajin

Virgjeresha

Sot hene e re ne shenjen tuaj dhe te dhenat flasin per nje ngritje ne ceshtjet ekonomike apo per kapercimin e nje pengese ligjore te veshtire perpara jush

Peshorja

Sot Merkuri dhe Urania takohen ne shenjen tuaj duke ju bere vleresues te sakte te situatave dhe marrjes se vendimeve analoge me keto vleresime. Nje takim dhe ndryshim i rendesishem ju pret

Akrepi

Ju pret nje clirim energjish ne baze te njohurive dhe zgjimit tuaj te brendshem. Disa njerez lindin per te bere histori. Sot duhet ta vertetoni kete

Shigjetari

Per ju ka rendesi te madhe nje fillim i ri ne karriere dhe takimi sot me persona qe do ju ndihmojne ne modernizimin e qellimeve tuaja si edhe ne fuqizimin e marredhenieve. Nje takim i rendesishem edhe per ju do shenoj fillimin e nje lidhje te re shoqerore te rendesishme apo personale

Bricjapi

Jeni ju ata qe do keni mundesine te rinovoni ambjentin ku punoni apo te vini rregulla te reja me te perparuara ne institucione pavaresisht tendences patriarkale. Sot mund te vendosni per nje martese qe permbys rregullat

Ujori

Dita shume e rendesishme per jeten tuaj erotike apo projektet tuaja personale apo per daljet dhe shijimin e jetes. Do gjeni dicka te vertete me te cilen mund te merreni pa u stresuar ose me nje projekt shume modern qe lidhet me femijet apo artin

Peshqit

Dita sot ka te beje me nje mesazh te rendesishem qe do merrni ne planin shpirteror qe ju vendos ne nje moment shume te hapur dhe inteligjent per te invesuar shpirterisht dhe ekonomikisht. Pune qe lidhen me shkencen, informatiken, marredheniet diplomatike do favorizohen.