BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Lifestyle

Marrin fund problemet, Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi: Ditë të bukura ju presin

Marrin fund problemet, Meri jep lajmin e mirë për këtë

Meri ka lajme të mira pasi nga nesër do lëmë mbrapa tonet e ulura apo ndjenjen e pamjaftueshmërisë dhe fiksimin tek e përkryera që nuk vjen kurre. Ekuilibrin do ta gjejme me shume nga neser dhe vetem me ata qe na mbajne me dashuri doren.

Dashi
Sot eshte dita e fundit ku duhet te ushtroni shume kujdes ne detajet e punes apo kujdes ne debate qe mund te beni me dike qe ju lidh puna

Demi
Edhe sot mund te shplodheni pak pasi me pas ju pret puna dhe shume gjera qe duhet te ekuilibroni ne jeten e perditeshme dhe ne punen tuaj

Binjaket
Disa ceshtje qe lidhen me familjen dhe punen qe ka te beje me ligjin sot do marrin ngjyrimin e fundit apo do jepni betejen e fundit para se te vijne dite te bukura

Gaforrja
Jemi ne nje moment ku ju do kuptoni sa ka pasur sukses strategjia juaj. Lajmet apo komunikimet qe keni dhene e bere sot do duken deri ku kane zene vend

Luani
Nje mundesi per te bere bilancet e fitimeve do behet nga ju ne diten e sotme dhe kjo do jete mundesia e fundit per kete periudhe per t’i pare gjerat me kujdes

Virgjeresha
Keni edhe nje mundesi te merreni me veten dhe te vendosni te parat kerkesat tuaja me vendosmeri. Ne te kundert nga neser dita ju nxjerr gjera te tjera para dhe nuk do keni me mundesi

Peshorja
Do perpiqeni te mbusheni shpirterisht dhe te beni mire llogarite tuaja para se te deklaroheni neser me hapur dhe drejteperdrejte me kerkesat tuaja

Akrepi
Dita e fundit ku duhet te permbushni edhe disa detyrime apo te beni disa takime apo dhe nje marreveshje e cila do ju drejtoj gjate muajve te dimrit

Shigjetari
Nese akoma nuk e keni marre nje propozim pune sot ju jepet mundesia ta merrni, por edhe ju duhet te jeni me kembengules ne ate qe kerkoni ne karriere e jete personale

Bricjapi
Sot eshte dita e fundit e konfirmimit te nje lajmi ligjor apo te nje pune qe lidhet me udhetim jashte vendit. Nese e arrrini atehere quhet periudhe e suksesshme

Ujori
Dhe pak mbetet te cliroheni psikologjikisht nga nje perditeshmeri e lodhshme apo e fiksuar ne gjera qe ju mbanin nen presion dhe nen diktatin e se perkryeres

Peshqit
Miqte dhe perkrahesit tuaj nga neser do duket sa te devotshem dhe te suksesshem ishin me ju. Do kuptoni edhe sot qe keni akoma nevoje per nje partneritet apo bashkepunim.