BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Lifestyle

Marsi hyn në Peshore, të papriturat me të cilat do të përballen shenjat e horoskopit, ja më e përkëdhelura e fatit

Marsi hyn në Peshore, të papriturat me të cilat do të

Në natën mes 14 dhe 15 shtatorit, Marsi nuk do të flejë, pasi duhet të përballojë një udhëtim që nuk i pëlqen, që i shteron energjitë. Planeti i kuq duhet në fakt të kalojë në Peshore, shenjë në të cilën do të vuajë mërgimin e tij dhe ku do të duhet të qëndrojë deri në fund të tetorit.

Po pse vuan ai në Peshore? Sepse ai është një planet që shpreh forcë dhe impulsivitet dhe qëndrimi në shenjën e diplomacisë dhe harmonisë e bën të ndihet çuditshëm, jashtë habitatit të vet.

Si gjithmonë, kalimi i tij do të ketë efekte të ndryshme për çdo shenjë zodiakale. Do të ketë një injeksion energjish të reja tek Binjakët, Peshorja, Ujori dhe Shigjetari, do të ketë shumë ëmbëlsi, qetësi e xhentilesë tek Peshqit e Virgjëresha.

Do ta kenë më pak të thjeshtë menaxhimin marsian Dashi, Gaforrja e Bricjapi, të cilat do të perceptojnë situata të ndryshme tensioni, energji që shpërthejnë dhe impenjime të shumta.

Demi duhet të jetë më i kujdesshëm me trupin dhe fuqinë fizike, Luani do të arrijë të nxjerrë në dritë një ide, një ëndërr, duke e kthyer në projekt. Për Akrepin, do të jetë shumë mirë të përqëndrohet pak tek të tjerët, duke lënë për një moment mënjanë nevojat e veta.