BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Lifestyle

Masat kundër koronavirusit, policia në Spanjë u shtang kur pa dhe ndaloi në rrugë një…