BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Lifestyle

"Masturbohesha më shumë se 10 herë në ditë", 28-vjeçarja tregon varësinë e frikshme nga lodrat e seksit

"Masturbohesha më shumë se 10 herë në ditë",

E varur nga lodrat seksuale. Kjo është një sëmundje që nuk eshte aq e rastësishme në ditët e sotme, por në fakt ka njerëz të tillë, të cilët vuajnë. Një prej tyre është edhe Elysia Downings, 28 vjeçarja, e cila tregon se ajo masturbohet më shumë se 10 herë në ditë. Në rrëfimin e saj Elysia gjithashtu rrëfen se ajo bën shpenzime marramendëse për lodrat e seksit dhe se nuk ka nevojë për një të dashur.

Elysia thotë: ”Kur isha 13 vjeç nuk kisha lodra seksi, kështu që përdorja sende shtëpiake në vend të masazheve, përdorja furçat e dhëmbëve, çdo gjë që vibratonte.” Ajo ka një djalë gjashtëvjeçar dhe ndihet shumë e vetmuar edhe pse e plotëson veten e saj nëpërmjet lodrave të seksit.

28-vjeçarja shton: “Djemtë duhet të pranojnë se çdo gjë me bateri gjithmonë do ta bëjë punën më të shpejtë dhe më efikase. Një njeri që pashë, hodhi vibratorin tim nga dritarja. Ai nuk e pëlqeu faktin se po përdorin lodrat e mia kur ai nuk ishte aty. Sa më shumë që përdor lodrat e mia, aq më shumë unë bëhem e varur. Ajo është e ngjashme me një varësi ndaj cigares.Lodrat e seksit kurrë nuk do ta thyejnë zemrën time.”